fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Альфа-Банк Україна придбав апарат штучної вентиляції легень для Національного інституту ім. М. Амосова

23/ 03/ 2020
  Сьогодні, коли Україна і весь світ спрямовують свої сили на боротьбу із поширенням вірусу COVID-19, Альфа-Банк Україна також не залишається осторонь ситуації. Як соціально відповідальна компанія, банк виділив майже 2 млн грн для купівлі апарату штучної вентиляції легень для потреб пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Придбати вкрай важливе обладнання банку допоміг багаторічний партнер — Благодійний фонд «Твоя опора». Відповідно до плану протиепідемічних заходів, в Інституті створено бокс для перебування інфікованих пацієнтів з гострою патологією серця та магістральних судин. Такі пацієнти мають підвищений ризик виникнення гострих подій або загострення патології, а вірусне захворювання може дестабілізувати стан пацієнтів через запальні реакції, які нещодавно були задокументовані при COVID-19. Обладнання HAMILTON-C6 виробництва компанії Hamilton Medical AG (Швейцарія) має режим інтелектуальної вентиляції, який дозволяє в повністю автоматичному режимі підібрати необхідну респіраторну підтримку при складних дихальних розладах, викликаних інфекційно-вірусними пошкодженнями легень тощо. Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, наголосила: «Бізнес повинен підтримувати своїх співробітників, клієнтів та громадян — усіх, заради кого ми прагнемо будувати сильну Україну. Тому ми допомагаємо тим, кому наша підтримка наразі вкрай необхідна. Вірю, що спільними зусиллями ми можемо подолати це непросте для планети Земля та України випробування. У єдності наша сила».

Сьогодні, коли Україна і весь світ спрямовують свої сили на боротьбу із поширенням вірусу COVID-19, Альфа-Банк Україна також не залишається осторонь ситуації. Як соціально відповідальна компанія, банк виділив майже 2 млн грн для купівлі апарату штучної вентиляції легень для потреб пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Придбати вкрай важливе обладнання банку допоміг багаторічний партнер — Благодійний фонд «Твоя опора».

Відповідно до плану протиепідемічних заходів, в Інституті створено бокс для перебування інфікованих пацієнтів з гострою патологією серця та магістральних судин. Такі пацієнти мають підвищений ризик виникнення гострих подій або загострення патології, а вірусне захворювання може дестабілізувати стан пацієнтів через запальні реакції, які нещодавно були задокументовані при COVID-19.

Обладнання HAMILTON-C6 виробництва компанії Hamilton Medical AG (Швейцарія) має режим інтелектуальної вентиляції, який дозволяє в повністю автоматичному режимі підібрати необхідну респіраторну підтримку при складних дихальних розладах, викликаних інфекційно-вірусними пошкодженнями легень тощо.

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, наголосила: «Бізнес повинен підтримувати своїх співробітників, клієнтів та громадян — усіх, заради кого ми прагнемо будувати сильну Україну. Тому ми допомагаємо тим, кому наша підтримка наразі вкрай необхідна. Вірю, що спільними зусиллями ми можемо подолати це непросте для планети Земля та України випробування. У єдності наша сила».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: