fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AHT by Daikin випускає Vento Multideck на CO2

10/ 04/ 2024
  АВСТРІЯ: Відомий місцевий охолоджувальний виробник AHT Cooling Systems, член Групи компаній Daikin з 2019 року, вивів на ринок CO2-версію своєї визнаної багаторекової холодильної системи Vento. Вперше представлені у 2016 році, холодильні системи Vento вже доступні у моноблоковій AIR та напівмоноблоковій SPI версії. Новий варіант системи на CO2 забезпечує високу продуктивність і екологічність, сумісну з усіма поширеними компресорами для роботи з CO2 і компресорами ZEAS від Daikin. Впровадження версії системи на CO2 також відкриває можливість утилізації відпрацьованого тепла, наприклад, для опалення комерційних приміщень або підтримки нагріву води. Завдяки вражаючій загальній площі для викладки продуктів та широкому вибору опцій і аксесуарів, холодильні системи Vento адаптуються до будь-яких форматів магазинів – будь то міні-маркет або гіпермаркет. Виробник AHT Cooling Systems пропонує також широкий вибір різних конфігурацій дверей, включаючи скло, розсувне скло або відкидне PET. Окрім цього, доступні різні варіанти інсталяції -- від класичного рядного розташування, кутового, острівного до подвійного рядного. Джерело: https://www.coolingpost.com

АВСТРІЯ: Відомий місцевий охолоджувальний виробник AHT Cooling Systems, член Групи компаній Daikin з 2019 року, вивів на ринок CO2-версію своєї визнаної багаторекової холодильної системи Vento.

Вперше представлені у 2016 році, холодильні системи Vento вже доступні у моноблоковій AIR та напівмоноблоковій SPI версії.

Новий варіант системи на CO2 забезпечує високу продуктивність і екологічність, сумісну з усіма поширеними компресорами для роботи з CO2 і компресорами ZEAS від Daikin.

Впровадження версії системи на CO2 також відкриває можливість утилізації відпрацьованого тепла, наприклад, для опалення комерційних приміщень або підтримки нагріву води.

Завдяки вражаючій загальній площі для викладки продуктів та широкому вибору опцій і аксесуарів, холодильні системи Vento адаптуються до будь-яких форматів магазинів – будь то міні-маркет або гіпермаркет.

Виробник AHT Cooling Systems пропонує також широкий вибір різних конфігурацій дверей, включаючи скло, розсувне скло або відкидне PET.

Окрім цього, доступні різні варіанти інсталяції — від класичного рядного розташування, кутового, острівного до подвійного рядного.

Джерело: https://www.coolingpost.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: