fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агропродукт-Херсон запустить комбікормовий завод в червні 2019 р

21/ 03/ 2019
  «Агропродукт-Херсон» планує запустити комплекс комбінованих кормів, з турецькими інвестиціями на суму $ 3 млн., в червні 2019 р Будівництво нового сучасного заводу-комплексу компанія почала в 2018 р. в рамках інвестпроекту «Реконструкція цеху грануляції висівок в виробничий комплекс комбінованих кормів потужністю 50 т / год. на території м. Херсон». На цьому заводі буде створено до 70 робочих місць. Довідка: «Агропродукт-Херсон» є субсидованою компанією міжнародних холдингів Ozturk Group, Global Gida, Rasyonel Tarim, які мають в Туреччині потужності по виробництву комбікормів повного раціону для жуйних тварин, птахівництва і власне виробництво рослинних олій.  

«Агропродукт-Херсон» планує запустити комплекс комбінованих кормів, з турецькими інвестиціями на суму $ 3 млн., в червні 2019 р

Будівництво нового сучасного заводу-комплексу компанія почала в 2018 р. в рамках інвестпроекту «Реконструкція цеху грануляції висівок в виробничий комплекс комбінованих кормів потужністю 50 т / год. на території м. Херсон». На цьому заводі буде створено до 70 робочих місць.

Довідка: «Агропродукт-Херсон» є субсидованою компанією міжнародних холдингів Ozturk Group, Global Gida, Rasyonel Tarim, які мають в Туреччині потужності по виробництву комбікормів повного раціону для жуйних тварин, птахівництва і власне виробництво рослинних олій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: