fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АГРОПРОДУКТ – ХЕРСОН

Компанія ТОВ “Агропродукт-Херсон” була заснована 23 червня 2005 року в м. Херсон, Україна, в якості дочірньої компанії “Global Gida”, яка веде бізнес в Туреччині і за кордоном.

Власники і акціонери ТОВ “Агропродукт-Херсон” і “Global Gida” – це сім’я Озтюрк в особі Ніхата Озтюрка і Суата Озтюрка.

“Global Gida” вже постачає на турецький ринок гранули пшеничних висівок через свою дочірню компанію ТОВ «Агропродукт-Херсон» і запускає нові потужності в м. Херсон по виробництву комбінованих кормів для тварин для міжнародних і українського ринків в січні 2019 року.

З метою забезпечення більшого обсягу торгових операцій в Україні та експорту, сім’я Озтюрк заснувала в Україні торгову компанію ТОВ «Фидекс» та “Фідтек”.

Основна компанія сімейства Озтюрк “Global Gida” була заснована в м. Стамбул в 2006 році на ідеї надання

сільськогосподарських товарів і побічних продуктів переробки турецьким покупцям. “Global Gida” співпрацює з надійними постачальниками з Європи, України, і США. За короткий проміжок часу компанія стала одним з найбільших постачальником сухої кукурудзяної барди і глютенового кукурудзяного корму. Значна кількість кукурудзяної барди і глютенових кормів відвантажується “Global Gida” баржами, судами, залізничним транспортом на турецький внутрішній ринок.

Сьогодні “Global Gida” здійснює міжнародні закупівельні, логістичні та експедиторські операції з кормами, перш за все через свою дочірню компанію “Commodity Service” Ltd, яка є торговою компанією зі штаб-квартирою в Пловдиві, Болгарія.

У 2010 році пан Ніхат Озтюрк заснував компанію “Rasyonel Tarım” – центр повного змішаного раціону (далі – TMR) в м. Стамбул, Туреччина, де пан Ніхат є членом ради директорів.

Компанія продає TMR і кукурудзяний силос в пластикових упакованих мішках / насипом на молочні та коров’ячі ферми, виробляючи 100 000 тонн в рік з річним оборотом 15.000.000 €. Основним кормом, використовуваним у власному TMR, є кукурудзяний силос. Компанія має 50 000 тонні ємності для використання і зберігання силосу кукурудзи в силосних сховищах. Крім того, компанія упаковує кукурудзяний силос для продажу і використання. У компанії “Rasyonel Tarım” спеціальна група контролює всі фермерські поля і дає рекомендації фермерам від моменту посівів до збирання врожаю, і група приймає рішення про час збору врожаю в залежності від вмісту сухої речовини в силосі.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: