fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AGMM Заклик до кандидатів

19/ 10/ 2018
  Розвиток та успішне зростання Європейської Бізнес Асоціації базується на ефективному лідерстві та ініціативності наших членських компаній. Тому ми шукаємо 8 амбітних бізнес-лідерів, які приєднаються до Правління Асоціації та наглядатимуть за роботою найбільшого бізнес-об’єднання в Україні. Зацікавлені кандидати мають слідувати місії Асоціації та добре розумітися на актуальних для бізнесу проблемах. Долучайтеся до побудови стратегічних цілей Європейської Бізнес Асоціації. Це чудова можливість стати частиною дорадчого органу найвищого рівня в Асоціації та разом з нами будувати успішне майбутнє. Кандидати до Ради Членів Правління мають відповідати наступним вимогам: найвища керівна посада (генеральний директор або аналогічна посада) всередині повноправної членської компанії Асоціації; зобов’язання присвятити час, необхідний для ефективного виконання функцій Ради Членів Правління; досвід стратегічного планування та розуміння інвестиційного клімату в Україні. Як подати заявку? Ви можете подати свою кандидатуру, надіславши електронного листа з номінаційними документами на events@eba.com.ua до кінця робочого дня 29 жовтня 2018 року. Номінаційні документи: 1. Аплікаційна форма, роздрукована, підписана та завірена печаткою 2. Заповнена анкета кандидата в Члени Правління Асоціації 3. Фото найвищої якості (.jpg) Результати виборів Членів Правління Асоціації будуть оголошені на Щорічних Загальних Зборах 20 листопада 2018 року о 17:00 в готелі InterContinental Kyiv. Запрошуються лише генеральні директори компаній. Ми будемо раді продовжити нашу плідну співпрацю наступного року з чинними членами Правління: Володимир Лавренчук, Raiffeisen Bank Aval Томаш Фіала, Dragon Capital Дмитро Шоломко, Google Ukraine Андреас Лір, BASF Тарас Лукачук, Jacobs Douwe Egberts Брайан Боннер, Kyiv Post Парамджит Калон, Arcelormittal Kryvyi Rih Ми також висловлюємо щиру подяку тим, хто покидає Правління Асоціації наступного року: Ансгар Борнеманн, Nestle Ukraine Мацєй Томаш Зєліньскі, Siemens Ukraine Олексій Кредісов, EY Ukraine Ірина Березовська, Philips Ukraine Дмитро Крепак, Visa Inc. Україна Василь Бовділов, Unilever Ukraine Інна Бакуменко, Pfizer H.C.P. Corporation Сільвіо Тіде, HeidelbergCement Ukraine Для отримання додаткової інформації щодо номінації, будь ласка, зв’яжіться з Тетяною Жеребецькою – Tetyana.Zherebetska@eba.com.ua або 044 496 06 01. Партнери      

Розвиток та успішне зростання Європейської Бізнес Асоціації базується на ефективному лідерстві та ініціативності наших членських компаній. Тому ми шукаємо 8 амбітних бізнес-лідерів, які приєднаються до Правління Асоціації та наглядатимуть за роботою найбільшого бізнес-об’єднання в Україні. Зацікавлені кандидати мають слідувати місії Асоціації та добре розумітися на актуальних для бізнесу проблемах.

Долучайтеся до побудови стратегічних цілей Європейської Бізнес Асоціації. Це чудова можливість стати частиною дорадчого органу найвищого рівня в Асоціації та разом з нами будувати успішне майбутнє.

Кандидати до Ради Членів Правління мають відповідати наступним вимогам:

 • найвища керівна посада (генеральний директор або аналогічна посада) всередині повноправної членської компанії Асоціації;
 • зобов’язання присвятити час, необхідний для ефективного виконання функцій Ради Членів Правління;
 • досвід стратегічного планування та розуміння інвестиційного клімату в Україні.

Як подати заявку?

Ви можете подати свою кандидатуру, надіславши електронного листа з номінаційними документами на events@eba.com.ua до кінця робочого дня 29 жовтня 2018 року.

Номінаційні документи:

1. Аплікаційна форма, роздрукована, підписана та завірена печаткою
2. Заповнена анкета кандидата в Члени Правління Асоціації
3. Фото найвищої якості (.jpg)

Результати виборів Членів Правління Асоціації будуть оголошені на Щорічних Загальних Зборах 20 листопада 2018 року о 17:00 в готелі InterContinental Kyiv. Запрошуються лише генеральні директори компаній.

Ми будемо раді продовжити нашу плідну співпрацю наступного року з чинними членами Правління:

 • Володимир Лавренчук, Raiffeisen Bank Aval
 • Томаш Фіала, Dragon Capital
 • Дмитро Шоломко, Google Ukraine
 • Андреас Лір, BASF
 • Тарас Лукачук, Jacobs Douwe Egberts
 • Брайан Боннер, Kyiv Post
 • Парамджит Калон, Arcelormittal Kryvyi Rih

Ми також висловлюємо щиру подяку тим, хто покидає Правління Асоціації наступного року:

 • Ансгар Борнеманн, Nestle Ukraine
 • Мацєй Томаш Зєліньскі, Siemens Ukraine
 • Олексій Кредісов, EY Ukraine
 • Ірина Березовська, Philips Ukraine
 • Дмитро Крепак, Visa Inc. Україна
 • Василь Бовділов, Unilever Ukraine
 • Інна Бакуменко, Pfizer H.C.P. Corporation
 • Сільвіо Тіде, HeidelbergCement Ukraine

Для отримання додаткової інформації щодо номінації, будь ласка, зв’яжіться з Тетяною Жеребецькою – Tetyana.Zherebetska@eba.com.ua або 044 496 06 01.

Партнери

     

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: