fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації

  • Дата: 20/11/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська/російська (з перекладом)
  • Час: 17:00 - 21:00
  • Початок реєстрації16:00
Місце проведення:

готель InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Дата: 20 листопада2018. Час: 17:00 21:00. Мова: Українська/російська (з перекладом). Початок реєстрації 16:00. Місце проведення: готель InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А). Реєстрація закрита! Ми раді запросити вас на Щорічні Загальні Збори – головну подію року в Європейській Бізнес Асоціації. Долучайтеся до нашої святкової церемонії, яка збирає генеральних директорів усіх членських компаній, щоб поспілкуватися у приємній атмосфері та обмінятися ідеями та планами на наступний рік. Цього року Щорічні Загальні Збори відбудуться 20 листопада о 17:00 в готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А). Програма заходу: Дискусійна панель високого рівня з українськими бізнесменами та високопосадовцями Результати виборів до Правління Асоціації та підсумки роботи Асоціації в 2018 році Вечірній прийом Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня). Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам. Дрес-код: коктейльний. З нетерпінням чекаємо вас на зустрічі! Партнери      Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Ми раді запросити вас на Щорічні Загальні Збори – головну подію року в Європейській Бізнес Асоціації. Долучайтеся до нашої святкової церемонії, яка збирає генеральних директорів усіх членських компаній, щоб поспілкуватися у приємній атмосфері та обмінятися ідеями та планами на наступний рік.

Цього року Щорічні Загальні Збори відбудуться 20 листопада о 17:00 в готелі InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А).

Програма заходу:

  • Дискусійна панель високого рівня з українськими бізнесменами та високопосадовцями
  • Результати виборів до Правління Асоціації та підсумки роботи Асоціації в 2018 році
  • Вечірній прийом

Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня). Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам.

Дрес-код: коктейльний.

З нетерпінням чекаємо вас на зустрічі!

Партнери

     

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: