fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aequo вчергове визнано серед найкращих юридичних фірм у сфері захисту торговельних марок у міжнародному довіднику WTR 1000 2024

09/ 02/ 2024
  World Trademark Review 1000 високо рекомендує Aequo у своєму виданні 2024 року як «фірму, до якої варто звернутися щодо захисту торговельних марок в Україні». Згідно з довідником, Aequo може пишатися командою талановитих юристів, які продовжують залучати клієнтів завдяки своєму професіоналізму та глибоким знанням українського ринку інтелектуальної власності. «Вони надають відмінні та своєчасні консультації, беручи до уваги юридичні та бізнес інтереси клієнтів, враховуючи загальну ситуацію на ринку», – зазначають дослідники.   Тетяна Кудрицька, партнерка та співкерівниця практики інтелектуальної власності Aequo, є «впливовою фігурою у сфері інтелектуальної власності в Україні завдяки своєму блискучому послужному списку успішного судового адвоката». Видання підкреслює її вирішальну перемогу для українського фармацевтичного гіганта «Дарниця» у Верховному Суді. Наталія Дрюк, партнерка та співкерівниця практики інтелектуальної власності Aequo, здобула визнання як досвідчена судова юристка, яка ефективно вирішує складні спори щодо торговельних марок. Серед її ключових клієнтів – Forbes і Raiffeisen Bank International. Ірина Сердюк, патентна повірена, яка цього року вперше увійшла до WTR 1000, є надзвичайно кваліфікованою фахівчинею, відомою завдяки своїй професійності в управлінні комплексними проєктам у сфері інтелектуальної власності. «Ірина вибудовує гармонійну співпрацю з клієнтами, і вони цінують її підхід, орієнтований на вирішення бізнес завдань», – зазначають опитані довідником клієнти. WTR 1000 – «Провідні фахівці світу у сфері торговельних марок» – унікальний довідник, який визначає найкращих фахівців у сфері торговельних марок у десятках ключових юрисдикцій в усьому світі. WTR 1000 спеціалізується на сфері торговельних марок і здобув репутацію як найбільш авторитетний ресурс для тих, хто шукає юридичну підтримку світового рівня у цій сфері. * * * Про фірму Aequo — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Aequo відзначено як юридичну фірму року в Україні премією Chambers Europe Awards 2022, найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні – премією IFLR Europe Awards 2018, найкращою фінансовою командою року в Європі, за версією The Lawyer European Awards 2022, а також – однією із найінноваційніших юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2023. Фірма незмінно демонструє здатність бути рушійною силою позитивних перетворень, дотримуючись цілей сталого розвитку. У 2023 році Aequo здобула перемогу в номінації «Найкраща ESG ініціативу» міжнародної премії The Lawyer European Awards, а також здобула визнання за видатну роботу команди вирішення спорів. Упродовж кількох років поспіль фірма обіймає найвищі позиції у довідниках The Legal 500 та IFLR 1000, а її експертизу визнають такі профільні дослідження, як GAR 100, GCR 100, WTR 1000, IAM Patent 1000, World Tax та інші. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся на е-mail [email protected]

World Trademark Review 1000 високо рекомендує Aequo у своєму виданні 2024 року як «фірму, до якої варто звернутися щодо захисту торговельних марок в Україні».

Згідно з довідником, Aequo може пишатися командою талановитих юристів, які продовжують залучати клієнтів завдяки своєму професіоналізму та глибоким знанням українського ринку інтелектуальної власності. «Вони надають відмінні та своєчасні консультації, беручи до уваги юридичні та бізнес інтереси клієнтів, враховуючи загальну ситуацію на ринку», – зазначають дослідники.  

  • Тетяна Кудрицька, партнерка та співкерівниця практики інтелектуальної власності Aequo, є «впливовою фігурою у сфері інтелектуальної власності в Україні завдяки своєму блискучому послужному списку успішного судового адвоката». Видання підкреслює її вирішальну перемогу для українського фармацевтичного гіганта «Дарниця» у Верховному Суді.
  • Наталія Дрюк, партнерка та співкерівниця практики інтелектуальної власності Aequo, здобула визнання як досвідчена судова юристка, яка ефективно вирішує складні спори щодо торговельних марок. Серед її ключових клієнтів – Forbes і Raiffeisen Bank International.
  • Ірина Сердюк, патентна повірена, яка цього року вперше увійшла до WTR 1000, є надзвичайно кваліфікованою фахівчинею, відомою завдяки своїй професійності в управлінні комплексними проєктам у сфері інтелектуальної власності. «Ірина вибудовує гармонійну співпрацю з клієнтами, і вони цінують її підхід, орієнтований на вирішення бізнес завдань», – зазначають опитані довідником клієнти.

WTR 1000 – «Провідні фахівці світу у сфері торговельних марок» – унікальний довідник, який визначає найкращих фахівців у сфері торговельних марок у десятках ключових юрисдикцій в усьому світі. WTR 1000 спеціалізується на сфері торговельних марок і здобув репутацію як найбільш авторитетний ресурс для тих, хто шукає юридичну підтримку світового рівня у цій сфері.

* * *

Про фірму

Aequo — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Aequo відзначено як юридичну фірму року в Україні премією Chambers Europe Awards 2022, найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні – премією IFLR Europe Awards 2018, найкращою фінансовою командою року в Європі, за версією The Lawyer European Awards 2022, а також – однією із найінноваційніших юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2023. Фірма незмінно демонструє здатність бути рушійною силою позитивних перетворень, дотримуючись цілей сталого розвитку. У 2023 році Aequo здобула перемогу в номінації «Найкраща ESG ініціативу» міжнародної премії The Lawyer European Awards, а також здобула визнання за видатну роботу команди вирішення спорів. Упродовж кількох років поспіль фірма обіймає найвищі позиції у довідниках The Legal 500 та IFLR 1000, а її експертизу визнають такі профільні дослідження, як GAR 100, GCR 100, WTR 1000, IAM Patent 1000, World Tax та інші.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся на е-mail [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: