fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати LCF вибороли скасування повідомлення про підозру клієнту

21/ 01/ 2021
  Адвокати кримінальної практики Юридичної групи LCF захистили інтереси клієнта в кримінальному провадженні, результатом чого стало скасування повідомлення про підозру. Наприкінці 2019 року слідчими управління Національної поліції в Одеській області фізичній особі було повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення. Особу було оголошено в розшук. У березні 2020 року адвокати LCF прийняли захист клієнта в даному кримінальному провадженні. 17 грудня 2020 року Одеський апеляційний суд скасував ухвалу Київського районного суду м.Одеси та задовольнив скаргу адвокатів LCF про скасування  повідомлення  про підозру клієнту. Над розробкою стратегії захисту та супроводженням даної справи працювала команда адвокатів у складі Плавана Олександра, Сергійчука Владислава, Єзерової Тетяни та керівника практики кримінального права, партнера LCF Шевердіна Максима.

Адвокати кримінальної практики Юридичної групи LCF захистили інтереси клієнта в кримінальному провадженні, результатом чого стало скасування повідомлення про підозру.

Наприкінці 2019 року слідчими управління Національної поліції в Одеській області фізичній особі було повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення. Особу було оголошено в розшук. У березні 2020 року адвокати LCF прийняли захист клієнта в даному кримінальному провадженні.

17 грудня 2020 року Одеський апеляційний суд скасував ухвалу Київського районного суду м.Одеси та задовольнив скаргу адвокатів LCF про скасування  повідомлення  про підозру клієнту.

Над розробкою стратегії захисту та супроводженням даної справи працювала команда адвокатів у складі Плавана Олександра, Сергійчука Владислава, Єзерової Тетяни та керівника практики кримінального права, партнера LCF Шевердіна Максима.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: