fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати ADER HABER успішно захистили інтереси власника міжнародної компанії у сфері харчових та агротехнологій

15/ 02/ 2025
  Влітку 2024 року, у межах справи про банкрутство, ліквідатором боржника було подано до господарського суду міста Києва заяву про покладення на Клієнта ADER HABER Law Firm (як одного із кінцевих бенефіціарних власників боржника - банкрута) субсидіарної відповідальності в порядку ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства та стягнення з Клієнта ADER HABER суми визнаних кредиторських вимог до боржника. Адвокатам ADER HABER Law Firm вдалося побудувати вдалу юридичну стратегію, зібрати ключові докази та довести відсутність у діях Клієнта ознак доведення до банкрутства підприємства - боржника. В результаті – отримали для Клієнта позитивне судове рішення у суді першої інстанції про відмову у покладенні на Клієнта субсидіарної відповідальності та стягнення з нього 30 996 887,90 грн. Даним кейсом адвокати продемонстрували успішне застосування нещодавно сформованих позицій Верховного Суду відносно обов’язкових передумов притягнення кінцевих бенефіціарних власників до субсидіарної відповідальності, а також щодо доказової бази, якою має бути підтверджено вчинення відповідного правопорушення. Над проектом працювали радник, керівник практики реструктуризації та банкрутства Олександр Удовиченко та адвокат Дмитро Мошенець.

Влітку 2024 року, у межах справи про банкрутство, ліквідатором боржника було подано до господарського суду міста Києва заяву про покладення на Клієнта ADER HABER Law Firm (як одного із кінцевих бенефіціарних власників боржника – банкрута) субсидіарної відповідальності в порядку ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства та стягнення з Клієнта ADER HABER суми визнаних кредиторських вимог до боржника.

Адвокатам ADER HABER Law Firm вдалося побудувати вдалу юридичну стратегію, зібрати ключові докази та довести відсутність у діях Клієнта ознак доведення до банкрутства підприємства – боржника.

В результаті – отримали для Клієнта позитивне судове рішення у суді першої інстанції про відмову у покладенні на Клієнта субсидіарної відповідальності та стягнення з нього 30 996 887,90 грн.

Даним кейсом адвокати продемонстрували успішне застосування нещодавно сформованих позицій Верховного Суду відносно обов’язкових передумов притягнення кінцевих бенефіціарних власників до субсидіарної відповідальності, а також щодо доказової бази, якою має бути підтверджено вчинення відповідного правопорушення.

Над проектом працювали радник, керівник практики реструктуризації та банкрутства Олександр Удовиченко та адвокат Дмитро Мошенець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: