fbpx

Роздрібна торгівля

16/ 04/ 2013

Міністерство економічно розвитку і торгівлі (далі – Міністерство) врахувало пропозиції Асоціації при доопрацюванні проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» (далі – Проект), який було прийнято 4 березня 2013 року.

Довідкова інформація: 20 лютого 2013 року Міністерство опублікувало першу редакцію Проекту, яким передбачалось, що суб’єкт господарювання може маркувати товар разом  з державною мовою ще й регіональною чи іншою мовою. Разом з тим, згідно положень Проекту, це питання мало бути врегульоване в пункті, який стосується заборони продажу товару без відповідного маркування.

Асоціація направила лист до Міністерства і до Кабінету Міністрів України, вказуючи на те, що включення такої можливості до пункту, в якому йдеться про заборону продажу, може призвести до неоднозначного трактування цієї норми. Йшлося про те, що суб’єкти господарювання фактично були б зобов’язані маркувати товар регіональними мовами.

Міністерство взяло до уваги наші пропозиції і поточна оновлена редакція Проекту вже передбачає окремим пунктом, що суб’єкт господарювання на свій вибір і за бажанням має право маркувати продукцію регіональною мовою.

Ми дякуємо Міністерству за врахування наших пропозицій!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: