fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

16/ 09/ 2022
  Уряд дозволив фумігацію зерна як в межах, так і за межами митної території України Зерновий бізнес вітає нещодавно затверджені Урядом зміни до постанови КМУ «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану» №398 від 1 квітня 2022 року. Зокрема, фумігацію вантажів з об’єктами регулювання, що експортуються згідно з Ініціативою безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, можна буде проводити як в межах, так і за межами митної території України. Ці зміни сприятимуть спрощенню оформлення вантажних перевезень зерна, що, у свою чергу, дозволить реалізувати важливе завдання нашої держави щодо безперервного забезпечення світу продовольством, а економіку – валютними надходженнями. Нагадаємо, що фумігація – це спеціальний метод боротьби зі шкідниками. Довідково: Розблокування портів Одеси для «зернового коридору» – це велика економічна перемога України. Вже більше 130 суден скористалися цим маршрутом для експорту понад 3 млн тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи. Ініціатива безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів підписана відповідно до розпорядження КМУ «Про делегацію Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів» №626-р від 22 липня 2022 року.

Уряд дозволив фумігацію зерна як в межах, так і за межами митної території України

Зерновий бізнес вітає нещодавно затверджені Урядом зміни до постанови КМУ «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану» №398 від 1 квітня 2022 року. Зокрема, фумігацію вантажів з об’єктами регулювання, що експортуються згідно з Ініціативою безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, можна буде проводити як в межах, так і за межами митної території України. Ці зміни сприятимуть спрощенню оформлення вантажних перевезень зерна, що, у свою чергу, дозволить реалізувати важливе завдання нашої держави щодо безперервного забезпечення світу продовольством, а економіку – валютними надходженнями.

Нагадаємо, що фумігація – це спеціальний метод боротьби зі шкідниками.

Довідково:

Розблокування портів Одеси для «зернового коридору» – це велика економічна перемога України. Вже більше 130 суден скористалися цим маршрутом для експорту понад 3 млн тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи.

Ініціатива безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів підписана відповідно до розпорядження КМУ «Про делегацію Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів» №626-р від 22 липня 2022 року.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: