fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

31/ 05/ 2021
  Спрощено проведення деяких фітосанітарних процедур Наразі розпочався період подання документів заявниками для проведення фітосанітарних процедур до територіальних органів Держпродспоживслужби. Для агробізнесу вкрай важливо пройти процедуру інспекції полів та відбору зразків у термін, обмежений періодом вегетації рослин. До того ж, проходження відповідних фітосанітарних процедур є необхідною складовою підготовки експорту ячменю до КНР. Завдяки оперативному опрацюванню Мінекономіки цього питання, бізнес отримав роз’яснення стосовно того, що можуть застосовуватись будь-які геопросторові дані, які дають можливість визначити місцезнаходження ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів. Це врегулювало колізію між вимогами різних територіальних органів Держпродспоживслужби, які вимагали надання виключно поворотних точок, які фактично не давали можливість інспектору ідентифікувати місцезнаходження ділянок, а лише ускладнювали процес подачі документів. Ми вдячні Мінекономіки за швидку реакцію та уточнення необхідних вимог, встановлених нещодавно затвердженим наказом Мінекономіки.   Довідково: Європейська Бізнес Асоціація вітає вдосконалення фітосанітарних процедур.

Спрощено проведення деяких фітосанітарних процедур

Наразі розпочався період подання документів заявниками для проведення фітосанітарних процедур до територіальних органів Держпродспоживслужби. Для агробізнесу вкрай важливо пройти процедуру інспекції полів та відбору зразків у термін, обмежений періодом вегетації рослин. До того ж, проходження відповідних фітосанітарних процедур є необхідною складовою підготовки експорту ячменю до КНР.

Завдяки оперативному опрацюванню Мінекономіки цього питання, бізнес отримав роз’яснення стосовно того, що можуть застосовуватись будь-які геопросторові дані, які дають можливість визначити місцезнаходження ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів. Це врегулювало колізію між вимогами різних територіальних органів Держпродспоживслужби, які вимагали надання виключно поворотних точок, які фактично не давали можливість інспектору ідентифікувати місцезнаходження ділянок, а лише ускладнювали процес подачі документів.

Ми вдячні Мінекономіки за швидку реакцію та уточнення необхідних вимог, встановлених нещодавно затвердженим наказом Мінекономіки.

 

Довідково: Європейська Бізнес Асоціація вітає вдосконалення фітосанітарних процедур.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: