fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

01/ 02/ 2021
  В країні змінено допустимі норми електромагнітного випромінювання Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття Наказу МОЗ Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань № 2760 від 30 листопада 2020. Так, українське законодавство буде гармонізовано до практик держав ЄС в контексті електромагнітного випромінювання, де станції зв’язку працюють на вищих частотах. Це надасть змогу зменшити потенційні ризики, які несе випромінювання терміналів стільникового зв’язку на абонентів, а також дозволить пришвидшити розгортання мереж 3G та 4G на території України, зокрема, в сільській місцевості.  Всесвітня Організація охорони здоров’я вже протягом тривалого часу досліджує вплив електромагнітного поля базових станцій. За весь цей час ВООЗ не виявила об’єктивних даних, які б свідчили про ризики для здоров’я населення внаслідок дії електромагнітних полів від базових станцій мобільного зв’язку. Нагадаємо, що питання ГДР ЕМП регулювалися Державними санітарними нормами і правилами захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, затвердженими наказом МОЗ №239 ще 1996 року. Так, для базових станцій рухомого (мобільного) зв’язку, що працюють у діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких та надзвичайно високих частот, ГДР ЕМП були встановлені на рівні 10 мкВт/см2 або 6 В/м. Європейська Бізнес Асоціація вдячна Міністерству охорони здоров’я за підтримку та прийняття відповідного наказу.

В країні змінено допустимі норми електромагнітного випромінювання

Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття Наказу МОЗ “Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань” № 2760 від 30 листопада 2020.

Так, українське законодавство буде гармонізовано до практик держав ЄС в контексті електромагнітного випромінювання, де станції зв’язку працюють на вищих частотах. Це надасть змогу зменшити потенційні ризики, які несе випромінювання терміналів стільникового зв’язку на абонентів, а також дозволить пришвидшити розгортання мереж 3G та 4G на території України, зокрема, в сільській місцевості. 

Всесвітня Організація охорони здоров’я вже протягом тривалого часу досліджує вплив електромагнітного поля базових станцій. За весь цей час ВООЗ не виявила об’єктивних даних, які б свідчили про ризики для здоров’я населення внаслідок дії електромагнітних полів від базових станцій мобільного зв’язку.

Нагадаємо, що питання ГДР ЕМП регулювалися Державними санітарними нормами і правилами захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, затвердженими наказом МОЗ №239 ще 1996 року.

Так, для базових станцій рухомого (мобільного) зв’язку, що працюють у діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких та надзвичайно високих частот, ГДР ЕМП були встановлені на рівні 10 мкВт/см2 або 6 В/м.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна Міністерству охорони здоров’я за підтримку та прийняття відповідного наказу.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: