fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

09/ 07/ 2019
  Отримано лист-роз’яснення від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення Сьогодні у відповідь на запит Комітету з охорони здоров’я Асоціації ми отримали листа від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення на деякі ліки, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, які закуповуються за бюджетні кошти (Постанова КМУ від 3 квітня 2019 року №426, що набула чинності 28 травня 2019 року). Лист-роз’яснення надає більш детальну інформацію про подальше затвердження необхідних нормативно-правових актів, включаючи затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на відповідний перелік лікарських засобів. Подальшу інформацію стосовно запровадження нового регулювання МОЗ України розміщуватиме на своїй веб-сторінці. Комітет з охорони здоров’я Асоціації вдячний Олександру Комаріді, Генеральному директору Фармацевтичного директорату за діалог під час зустрічі із Комітетом Асоціації 24 червня 2019 року і результативну співпрацю.

Отримано лист-роз’яснення від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення

Сьогодні у відповідь на запит Комітету з охорони здоров’я Асоціації ми отримали листа від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення на деякі ліки, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, які закуповуються за бюджетні кошти (Постанова КМУ від 3 квітня 2019 року №426, що набула чинності 28 травня 2019 року). Лист-роз’яснення надає більш детальну інформацію про подальше затвердження необхідних нормативно-правових актів, включаючи затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на відповідний перелік лікарських засобів.

Подальшу інформацію стосовно запровадження нового регулювання МОЗ України розміщуватиме на своїй веб-сторінці.

Комітет з охорони здоров’я Асоціації вдячний Олександру Комаріді, Генеральному директору Фармацевтичного директорату за діалог під час зустрічі із Комітетом Асоціації 24 червня 2019 року і результативну співпрацю.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: