fbpx

Зернові та олійні культури

26/ 10/ 2018

Завдяки зусиллям Комітету зернових та олійних культур Асоціації були врегульовані проблемні питання експорту шроту та макухи.

На початку жовтня ц.р. Державна фіскальна служба (надалі – ДФС) видала два листи, відповідно до яких компанії при експорті шроту та макухи повинні були надавати додаткові документи на митниці – письмову згоду від Міністерства екології та природних ресурсів України на транскордонне перевезення цієї продукції. Ця вимога ДФС викликала значні труднощі у компаній-експортерів. Хочемо зазначити, шрот і макуха – це побічні продукти переробки зерна, а згоду Мінприроди необхідно отримувати на відходи, включені до Базельської конвенції. Побічні продукти ж до цієї конвенції не включені.

Ми раді повідомити, що ДФС надала роз’яснення з доопрацьованим переліком відходів, виключивши вимогу проходження додаткового контролю при експорті макухи та шроту, що, у свою чергу, буде сприяти безперебійному процесу поставок цих товарів з України за кордон.

Європейська Бізнес Асоціація хоче висловити свою подяку ДФС, яка прийняла це важливе рішення для зернової бізнес-спільноти.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: