fbpx

Зернові та олійні культури

11/ 07/ 2018

Комітет зернових та олійних культур Асоціації неодноразово наголошував на необхідності демонополізації та дерегуляції сфери фітосанітарних лабораторних послуг. Сьогодні було прийнято важливе рішення для досягнення цієї задачі – депутати підтримали законопроект №6673 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур”.

Ми переконані, що запропоновані нововведення сприятимуть оптимізації системи фітосанітарного контролю в умовах зростаючих обсягів виробництва та експорту продукції рослинного походження.

Ця законодавча ініціатива обумовить розширення мережі фітосанітарних лабораторій, що дозволить аграріям зменшити час проходження відповідних процедур та уникнути дублювання операцій. А також дозволить поліпшити якість фітосанітарних процедур і мінімізувати витрати і ризики підприємств аграрного сектора.

Європейська Бізнес Асоціація хоче висловити свою щиру подяку Комітету з аграрних питань та земельної політики ВРУ, Держпродспоживслужбі, Мінагрополітики та усім представниками зернової бізнес-спільноти, які підтримали цю важливу ініціативу.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: