fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Роздрібна торгівля

14/ 06/ 2018
  Спрощено використання касових апаратів для підприємців Для Європейської Бізнес Асоціації ініціатива використання реєстраторів розрахункових операцій та детінізації розрахунків завжди була одним із головних пріоритетів. Вже декілька років Асоціація займає активну позицію щодо лібералізації ринку РРО та просуває ідею застосування РРО всіма учасниками ринку. Довгий час бізнес шукав оптимальний варіант використання РРО, що був би прийнятним як для держави, так і для бізнесу. За цей тривалий час Асоціація спільно з Мінфіном, ДФС, Мінекономрозвитку напрацювали ряд нормативних документів, які мають сприяти поширенню застосування РРО підприємцями. Ми раді повідомити, що сьогодні Уряд прийняв дві постанови. Перша спрощує використання РРО та дає можливість всім учасникам ринку, які вже використовують РРО, зменшити в рази свої витрати на їх обслуговування. Друга запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей та технологій в цій сфері та дає можливість використовувати РРО всім без винятку суб’єктам господарювання. Відтепер буде набагато легше зареєструвати як РРО мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші гаджети, адже вартість самого касового апарату на сьогоднішній день становить від 5 до 20 тис. грн. В результаті це призведе до детінізації готівкових розрахунків та збільшить надходження до державного бюджету. Асоціація дякує державним органам, експертам усім, хто долучився до розробки цих нормативно-правових актів за співпрацю та конструктивний діалог.

Спрощено використання касових апаратів для підприємців

Для Європейської Бізнес Асоціації ініціатива використання реєстраторів розрахункових операцій та детінізації розрахунків завжди була одним із головних пріоритетів. Вже декілька років Асоціація займає активну позицію щодо лібералізації ринку РРО та просуває ідею застосування РРО всіма учасниками ринку.

Довгий час бізнес шукав оптимальний варіант використання РРО, що був би прийнятним як для держави, так і для бізнесу.

За цей тривалий час Асоціація спільно з Мінфіном, ДФС, Мінекономрозвитку напрацювали ряд нормативних документів, які мають сприяти поширенню застосування РРО підприємцями.

Ми раді повідомити, що сьогодні Уряд прийняв дві постанови. Перша спрощує використання РРО та дає можливість всім учасникам ринку, які вже використовують РРО, зменшити в рази свої витрати на їх обслуговування. Друга запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей та технологій в цій сфері та дає можливість використовувати РРО всім без винятку суб’єктам господарювання.

Відтепер буде набагато легше зареєструвати як РРО мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші гаджети, адже вартість самого касового апарату на сьогоднішній день становить від 5 до 20 тис. грн. В результаті це призведе до детінізації готівкових розрахунків та збільшить надходження до державного бюджету.

Асоціація дякує державним органам, експертам усім, хто долучився до розробки цих нормативно-правових актів за співпрацю та конструктивний діалог.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: