fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

10/ 10/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація (Асоціація) рада повідомити, що наша підтримка Проекту Закону №6746 (Проект Закону), націленого на покращення законодавства у сфері економічної конкуренції, стала успішною. 4 жовтня 2017 року за результатами засідання Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань економічної політики (Комітет) було прийнято рішення рекомендувати ВРУ прийняти Проект Закону в першому читанні за основу. 17 липня 2017 року у ВРУ було зареєстровано Проект Закону, спрямований на підвищення ефективності системи захисту економічної конкуренції та запобігання необґрунтованому втручанню в свободу підприємницької діяльності в Україні. Проект Закону передбачає внесення змін до основних законів у сфері захисту економічної конкуренції задля належного закріплення в цих законах прав осіб, які беруть участь у справах, що розглядаються органами Антимонопольного комітету України, гарантій цих прав, а також механізмів їх реалізації. Асоціація повністю підтримує необхідність застосування законодавства про конкуренцію у прозорий, своєчасний та недискримінаційний спосіб, з повагою до принципів процесуальної справедливості та права суб’єктів господарювання на адекватний захист. Про цю підтримку ми повідомили авторів законопроекту та Комітет листом від 4 вересня 2017 року і надали деякі додаткові пропозиції. Асоціація вітає рішення Комітету та сподівається на прийняття Проекту Закону із врахуванням пропозицій Асоціації в межах пленарних засідань сьомої сесії ВРУ VIII скликання.

Європейська Бізнес Асоціація (Асоціація) рада повідомити, що наша підтримка Проекту Закону №6746 (Проект Закону), націленого на покращення законодавства у сфері економічної конкуренції, стала успішною. 4 жовтня 2017 року за результатами засідання Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань економічної політики (Комітет) було прийнято рішення рекомендувати ВРУ прийняти Проект Закону в першому читанні за основу.

17 липня 2017 року у ВРУ було зареєстровано Проект Закону, спрямований на підвищення ефективності системи захисту економічної конкуренції та запобігання необґрунтованому втручанню в свободу підприємницької діяльності в Україні.

Проект Закону передбачає внесення змін до основних законів у сфері захисту економічної конкуренції задля належного закріплення в цих законах прав осіб, які беруть участь у справах, що розглядаються органами Антимонопольного комітету України, гарантій цих прав, а також механізмів їх реалізації.

Асоціація повністю підтримує необхідність застосування законодавства про конкуренцію у прозорий, своєчасний та недискримінаційний спосіб, з повагою до принципів процесуальної справедливості та права суб’єктів господарювання на адекватний захист. Про цю підтримку ми повідомили авторів законопроекту та Комітет листом від 4 вересня 2017 року і надали деякі додаткові пропозиції.

Асоціація вітає рішення Комітету та сподівається на прийняття Проекту Закону із врахуванням пропозицій Асоціації в межах пленарних засідань сьомої сесії ВРУ VIII скликання.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: