fbpx

Деревообробна та меблева галузь

28/ 08/ 2020

Лісогосподарські підприємства увійшли до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації

Європейська Бізнес Асоціація рада повідомити, що державні лісогосподарські підприємства увійшли до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації.

Відповідний законопроєкт зі списком заборонених до приватизації держкомпаній був схвалений Урядом на засіданні 26 серпня. Зокрема, цей перелік містить 474 об’єкти культури, спорту та лісового господарства, які не можуть бути приватизовані. Незабаром документ буде переданий на розгляд до Верховної Ради України. 

Асоціація вітає рішення Уряду, адже експерти Комітету деревообробної та меблевої галузі послідовно виступають за недопущення приватизації у лісному секторі. Оскільки лісогосподарське виробництво є довготривалим, а оборот рубки (строк вирощування лісу до рубання) в середньому складає 80-100 років, тільки підприємства державної форми власності можуть забезпечити послідовність виконання лісогосподарських заходів та дотримуватися принципів сталого лісоуправління.

Ліс – це національне багатство, тож держава повинна мати змогу впливати та контролювати хід лісогосподарської діяльності, що буде неможливим за умови приватизації підприємств. Сподіваємося на підтримку даного рішення народними депутатами України!

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: