fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

22/ 05/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію проекту Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки. Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації неодноразово наголошували на необхідності спрощення процедури встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів. Проходження відповідних фітосанітарних процедур є необхідною складовою підготовки експорту ячменю до КНР. Спрощення подачі документів для проходження відповідних фітосанітарних процедур, які необхідні для підготовки експорту ячменю до КНР, є важливим чинником для забезпечення безперебійного експорту ячменю до КНР. Європейська Бізнес Асоціація вдячна Мінекономіки та Держпродспоживслужбі за врахування пропозицій Комітету при розробці відповідного проекту Наказу, який оприлюднено на сайті Мінекономіки для громадського обговорення. Ми сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю з метою його якнайшвидшого прийняття.

Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію проекту Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки.

Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації неодноразово наголошували на необхідності спрощення процедури встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів. Проходження відповідних фітосанітарних процедур є необхідною складовою підготовки експорту ячменю до КНР. Спрощення подачі документів для проходження відповідних фітосанітарних процедур, які необхідні для підготовки експорту ячменю до КНР, є важливим чинником для забезпечення безперебійного експорту ячменю до КНР.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна Мінекономіки та Держпродспоживслужбі за врахування пропозицій Комітету при розробці відповідного проекту Наказу, який оприлюднено на сайті Мінекономіки для громадського обговорення. Ми сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю з метою його якнайшвидшого прийняття.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: