fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

17/ 05/ 2018
  Асоціація продовжує наголошувати на важливості гармонізації сфери технічного регулювання в Україні у відповідності до законодавства ЄС. Зокрема, члени Асоціації звернули увагу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на встановлення нових термінів введення деяких обмежень щодо використання небезпечних речовин у Європейському Союзі та попросили Міністерство прийняти відповідні зміни до українського законодавства. Результатом стала публікація Міністерством додаткового Проекту Постанови з поправками до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, який був розроблений у тісній співпраці з Комітетом побутової електротехніки Асоціації. Ми вважаємо, що гармонізація системи технічного регулювання відповідно до директив ЄС дозволить Україні підписати угоду ACAA про взаємне визнання процедур оцінки відповідності, а отже, сприятиме зростанню торгівлі. Ми вдячні Міністерству за публікацію Проекту Постанови та сподіваємось на його прийняття найближчим часом. Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Viktoriia.Kulykova@eba.com.ua, Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Асоціація продовжує наголошувати на важливості гармонізації сфери технічного регулювання в Україні у відповідності до законодавства ЄС. Зокрема, члени Асоціації звернули увагу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на встановлення нових термінів введення деяких обмежень щодо використання небезпечних речовин у Європейському Союзі та попросили Міністерство прийняти відповідні зміни до українського законодавства. Результатом стала публікація Міністерством додаткового Проекту Постанови з поправками до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, який був розроблений у тісній співпраці з Комітетом побутової електротехніки Асоціації.

Ми вважаємо, що гармонізація системи технічного регулювання відповідно до директив ЄС дозволить Україні підписати угоду ACAA про взаємне визнання процедур оцінки відповідності, а отже, сприятиме зростанню торгівлі.

Ми вдячні Міністерству за публікацію Проекту Постанови та сподіваємось на його прийняття найближчим часом.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Viktoriia.Kulykova@eba.com.ua, Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: