fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів HR

09/ 03/ 2017
  9 березня HRи компаній учасників Асоціації обговорювали та разом шукали рішення важливих проблемних питань в управлінні персоналом на виробничих компаніях.  Для більшості компаній вони схожі і серед ключових: труднощі у підборі якісних кадрів для виробництва, відтік працівників за кордон, втримання та мотивація персоналу. На думку учасників, важливою умовою втримання персоналу та перевагою при пошуку нових кадрів є гідні справедливі умови та оплата праці, цінності компанії, імідж компанії, дружня атмосфера в колективі, а також навчання та можливість розвиватися. Серед іншого, за результатами заходу було запропоновано створити робочу групу для розгляду аспектів працевлаштування людей з інвалідністю, поглиблення співпраці з ПТНЗ та центрами зайнятості.

9 березня HRи компаній учасників Асоціації обговорювали та разом шукали рішення важливих проблемних питань в управлінні персоналом на виробничих компаніях. 

Для більшості компаній вони схожі і серед ключових: труднощі у підборі якісних кадрів для виробництва, відтік працівників за кордон, втримання та мотивація персоналу.

На думку учасників, важливою умовою втримання персоналу та перевагою при пошуку нових кадрів є гідні справедливі умови та оплата праці, цінності компанії, імідж компанії, дружня атмосфера в колективі, а також навчання та можливість розвиватися.

Серед іншого, за результатами заходу було запропоновано створити робочу групу для розгляду аспектів працевлаштування людей з інвалідністю, поглиблення співпраці з ПТНЗ та центрами зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: