fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Молочні питання, Зернові та олійні культури

28/ 04/ 2017
  Представники Комітету зернових та олійних культур та Молочного Комітету Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у засіданні Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Говорили про економічне співробітництво з Китайською Народною Республікою та використання міжнародних транспортних коридорів, зокрема «Шовкового шляху». Під час засідання обговорювались питання розвитку торгівлі та шляхи поглиблення торгівельно-економічної співпраці з КНР на основі спільних зусиль з боку Офісу з просування експорту, Дежпродспоживслужба і представників бізнесу.

Представники Комітету зернових та олійних культур та Молочного Комітету Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у засіданні Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

Говорили про економічне співробітництво з Китайською Народною Республікою та використання міжнародних транспортних коридорів, зокрема «Шовкового шляху». Під час засідання обговорювались питання розвитку торгівлі та шляхи поглиблення торгівельно-економічної співпраці з КНР на основі спільних зусиль з боку Офісу з просування експорту, Дежпродспоживслужба і представників бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: