fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання, Побутова електротехніка, Роздрібна торгівля, Харчові питання

13/ 10/ 2022
  13 жовтня відбулась зустріч компаній-членів Асоціації з Головою підкомітету з питань регуляторної політики Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Ганною Лічман, а також фахівцями Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації України. Темою для жвавої дискусії став проєкт Закону №6134 «Про захист прав споживачів», який нещодавно був прийнятий Парламентом за основу та наразі готується до другого читання. Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції Асоціації до законопроєкту та можливості їх врахування в якості правок до другого читання. Сам законопроєкт розроблений з метою наближення національного законодавства про захист прав споживачів до законодавства Європейського Союзу та закладає підвалини для врегулювання певних болючих питань як для бізнесу, так і для споживачів. Тож, Асоціація сподівається на максимальне врахування наданих нами пропозицій та подальшу конструктивну співпрацю з органами державної влади при підготовці підзаконних актів для виконання положень законопроєкту 6134 після його прийняття.

13 жовтня відбулась зустріч компаній-членів Асоціації з Головою підкомітету з питань регуляторної політики Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Ганною Лічман, а також фахівцями Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації України. Темою для жвавої дискусії став проєкт Закону №6134 «Про захист прав споживачів», який нещодавно був прийнятий Парламентом за основу та наразі готується до другого читання.

Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції Асоціації до законопроєкту та можливості їх врахування в якості правок до другого читання.

Сам законопроєкт розроблений з метою наближення національного законодавства про захист прав споживачів до законодавства Європейського Союзу та закладає підвалини для врегулювання певних болючих питань як для бізнесу, так і для споживачів.

Тож, Асоціація сподівається на максимальне врахування наданих нами пропозицій та подальшу конструктивну співпрацю з органами державної влади при підготовці підзаконних актів для виконання положень законопроєкту 6134 після його прийняття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: