fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відновлення України

30/ 08/ 2022
  Днями в Києві відбулась неформальна зустріч представників Комітету Асоціації з питань відновлення України. Під час зустрічі учасники обговорили Білу книгу Асоціації з пропозиціями щодо відновлення України по різних сферах, зокрема: будівельна сфера, логістика та інфраструктура, енергетика, сільське господарство, харчова індустрія, видобувна галузь, деревообробна галузь, технічне регулювання, митні, податкові та фінансові питання, дозвільна система, інтелектуальна власність, охорона здоров’я, а також питання трудових ресурсів, пенсійної реформи, політики рівних можливостей, тощо. Пропозиції Асоціації включають, як термінові, що потребують якнайшвидшої імплементації з метою вирішення поточних проблем, так і більш довготермінові, реалізація яких сприятиме покращенню бізнес-середовища в Україні та відновленню нашої держави. Також члени Комітету обговорили перспективи залучення нових інвестицій в Україну та можливі інструменти для створення більш сприятливого інвестиційного клімату в Україні, як то наприклад, інтерактивна карта для потенційних інвесторів, більш активна робота з регіональними органами влади, спрощення регуляторних бар’єрів, тощо. Серед пріоритетних напрямків роботи Комітету було відзначено поглиблення співпраці з відповідними органами влади та країнами партнерами, що вже виявили зацікавленість приймати активну участь у відновленні України. Сподіваємось, що всі напрацьовані Комітетом задуми та плани вдасться реалізувати, а таких офлайн зустрічей ставатиме все більше!

Днями в Києві відбулась неформальна зустріч представників Комітету Асоціації з питань відновлення України.

Під час зустрічі учасники обговорили Білу книгу Асоціації з пропозиціями щодо відновлення України по різних сферах, зокрема: будівельна сфера, логістика та інфраструктура, енергетика, сільське господарство, харчова індустрія, видобувна галузь, деревообробна галузь, технічне регулювання, митні, податкові та фінансові питання, дозвільна система, інтелектуальна власність, охорона здоров’я, а також питання трудових ресурсів, пенсійної реформи, політики рівних можливостей, тощо.

Пропозиції Асоціації включають, як термінові, що потребують якнайшвидшої імплементації з метою вирішення поточних проблем, так і більш довготермінові, реалізація яких сприятиме покращенню бізнес-середовища в Україні та відновленню нашої держави.

Також члени Комітету обговорили перспективи залучення нових інвестицій в Україну та можливі інструменти для створення більш сприятливого інвестиційного клімату в Україні, як то наприклад, інтерактивна карта для потенційних інвесторів, більш активна робота з регіональними органами влади, спрощення регуляторних бар’єрів, тощо. Серед пріоритетних напрямків роботи Комітету було відзначено поглиблення співпраці з відповідними органами влади та країнами партнерами, що вже виявили зацікавленість приймати активну участь у відновленні України.

Сподіваємось, що всі напрацьовані Комітетом задуми та плани вдасться реалізувати, а таких офлайн зустрічей ставатиме все більше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: