fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харчові питання, Роздрібна торгівля, Молочні питання

31/ 01/ 2022
  Представники Асоціації зустрілись  з керівництвом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів. Під час зустрічі обговорили проблеми із затримками проходження фітосанітарного контролю і лабораторних експертиз при розмитненні товарів, зокрема, щодо імпортованих вантажів з категорії фреш-групи товарів, що швидко псуються (овочі/фрукти), а також відсоток перевірок вантажів. Окрім того, мова йшла про терміни підписання висновків СЕС на різні категорії продукції. Бізнес дякує керівництву Держпродспоживслужби за постійний діалог!

Представники Асоціації зустрілись  з керівництвом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Під час зустрічі обговорили проблеми із затримками проходження фітосанітарного контролю і лабораторних експертиз при розмитненні товарів, зокрема, щодо імпортованих вантажів з категорії фреш-групи товарів, що швидко псуються (овочі/фрукти), а також відсоток перевірок вантажів. Окрім того, мова йшла про терміни підписання висновків СЕС на різні категорії продукції.

Бізнес дякує керівництву Держпродспоживслужби за постійний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: