fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харчові питання, Молочні питання

19/ 08/ 2022
  Експерти Асоціації зустрілись  з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити проєкт наказу Мінагрополітики «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 березня 2019 року №118», яким змінюються вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів, до операторів ринку молока та молочних продуктів, що здійснюють експорт молочної продукції, або виробництво дитячого харчування. Бізнес дякує Першому застпунику Міністра аграрної політики та продовольства України  за постійний діалог!  

Експерти Асоціації зустрілись  з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити проєкт наказу Мінагрополітики «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 березня 2019 року №118», яким змінюються вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів, до операторів ринку молока та молочних продуктів, що здійснюють експорт молочної продукції, або виробництво дитячого харчування.

Бізнес дякує Першому застпунику Міністра аграрної політики та продовольства України  за постійний діалог!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: