fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса Фінанси та податки

15/ 07/ 2021
  Минулий, 2020 рік, є де-факто другим роком обов’язкового аудиту в Україні. Так, обовязковий аудит являє собою перевірку, передбачену чинним законодавством. І ряд організацій повинні проводити подібну процедуру щорічно. Метою обовязкової аудиторської перевірки є підтвердження достовірності фінансової звітності фірми. 15 липня 2021 року разом з експертами компанії AC Crowe Ukraine ми розглянули, що слід врахувати підприємствам при підготовці до аудиту у 2021 звітному році. Зокрема говорили про законодавство щодо фінансового звітування та аудиту фінансової звітності, роботу оцінювача під час підготовки фінансової звітності , результати фінансового звітування та аудиту за 2020 рік та їх екстраполяцію на 2021. Олена Потопальська, заступник генерального директора AC Crowe Ukraine, партнер, розповіла учасникам про законодавство  щодо фінансового звітування та аудиту фінансової звітності,  чи повинні ви проходити обов’язковий аудит та які ризики відсутності аудиторського звіту, про огляд ринку та як обирати аудитора. Своєю чергою, Олександр Зозуля, партнер Crowe AVR, Ukraine, поділився з учасниками основними критеріями якісного звіту оцінювача та прийняття роботи оцінювача зовнішнім аудитором. Наостанок, Віталій Гавриш, партнер AC Crowe Ukraine, висвітлив результати фінансового звітування та аудиту за 2020 рік та їх екстраполяцію у 2021, основні критерії якісного звіту оцінювача та ефективну співпрацю з зовнішнім аудитором, типові помилки при звіті та шляхи їх вирішення. Ми бачимо, що обов’язковий аудит підприємства дозволяє не просто підтвердити результати фінансової звітності, а й підвищити ступінь довіри кредиторів, інвесторів, клієнтів та інше. Якщо ваша компанія підготовлена до обов’язкової аудиторської перевірки, то це говорить про надійну репутацію і про грамотне регулювання вашого фінансового обліку.

Минулий, 2020 рік, є де-факто другим роком обов’язкового аудиту в Україні. Так, обов’язковий аудит являє собою перевірку, передбачену чинним законодавством. І ряд організацій повинні проводити подібну процедуру щорічно. Метою обов’язкової аудиторської перевірки є підтвердження достовірності фінансової звітності фірми.

15 липня 2021 року разом з експертами компанії AC Crowe Ukraine ми розглянули, що слід врахувати підприємствам при підготовці до аудиту у 2021 звітному році. Зокрема говорили про законодавство щодо фінансового звітування та аудиту фінансової звітності, роботу оцінювача під час підготовки фінансової звітності , результати фінансового звітування та аудиту за 2020 рік та їх екстраполяцію на 2021.

Олена Потопальська, заступник генерального директора AC Crowe Ukraine, партнер, розповіла учасникам про законодавство  щодо фінансового звітування та аудиту фінансової звітності,  чи повинні ви проходити обов’язковий аудит та які ризики відсутності аудиторського звіту, про огляд ринку та як обирати аудитора. Своєю чергою, Олександр Зозуля, партнер Crowe AVR, Ukraine, поділився з учасниками основними критеріями якісного звіту оцінювача та прийняття роботи оцінювача зовнішнім аудитором. Наостанок, Віталій Гавриш, партнер AC Crowe Ukraine, висвітлив результати фінансового звітування та аудиту за 2020 рік та їх екстраполяцію у 2021, основні критерії якісного звіту оцінювача та ефективну співпрацю з зовнішнім аудитором, типові помилки при звіті та шляхи їх вирішення.

Ми бачимо, що обов’язковий аудит підприємства дозволяє не просто підтвердити результати фінансової звітності, а й підвищити ступінь довіри кредиторів, інвесторів, клієнтів та інше. Якщо ваша компанія підготовлена до обов’язкової аудиторської перевірки, то це говорить про надійну репутацію і про грамотне регулювання вашого фінансового обліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: