fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів HR комітет

17/ 05/ 2021
  У понеділок, 17 травня, відбулася зустріч HR комітету із запрошеним експертом – Володимиром Бутовичем, професійним ТОП-менеджером з міжнародним досвідом. Навички ефективного впливу на інших, презентації своїх ідей та переконливості відіграють надзвичайно важливу роль у професійному розвитку. Конкретні та практичні техніки допоможуть вам бути переконливими та почутими у вашій компанії. З радістю поділимося деякими порадами: Під час впровадження ідеї звертайте увагу не тільки на властивості продукту чи послуги, але й на вигоди, які може отримати користувач. Орієнтуйтеся на аудиторію, якій презентуєте ідею, адже вигоди для різних груп людей можуть відрізнятися; Не варто зупинятися лише на простому твердженні! Особистий приклад та пояснення, чому певний продукт та ідея є дієвими, дозволить ефективніше переконати аудиторію! Застосовуйте різні “поверхи” аргументації: фактичний, номінальний, особистий, тощо. Якщо хочете бути почутим, перейдіть на зрозумілий для співрозмовника рівень спілкування і тоді все вдасться! Презентація ідеї буде переконливою, якщо окреслите поточну ситуацію, сформулюєте ідею, дасте пояснення та виділите вигоди; Візуалізація – це потужний інструмент презентації. Правильна картинка або інфографіка говорить сама за себе! Експериментуйте з кольорами, рамками та шрифтами, якщо хочете закцентувати увагу аудиторію на конкретні показники; Завжди готуйте висновок зі своєї ідеї, адже саме він визначає, наскільки переконливими ви були! Не бійтеся робити припущення, навіть якщо не маєте чітких даних; Орієнтуйтеся на людину, її пріоритети та інтереси. Розуміння інших дозволить конкретніше формулювати ваші думки та ідеї. Рекомендуємо переглянути відео з нашої зустрічі, оскільки так ви зможете познайомитись з дієвими техніками та почати їх успішно використовувати в особистому житті та на роботі. Дякуємо Володимиру за надзвичайно цікаву та доступну презентацію прикладних інструментів та Олені Скибі за модерацію зустрічі! А якщо Ви бажаєте переглянути відеозапис нашого HR комітету – звертайтеся на пошту Maryana.Zelinska@eba.com.ua

У понеділок, 17 травня, відбулася зустріч HR комітету із запрошеним експертом – Володимиром Бутовичем, професійним ТОП-менеджером з міжнародним досвідом.

Навички ефективного впливу на інших, презентації своїх ідей та переконливості відіграють надзвичайно важливу роль у професійному розвитку. Конкретні та практичні техніки допоможуть вам бути переконливими та почутими у вашій компанії.

З радістю поділимося деякими порадами:

  • Під час впровадження ідеї звертайте увагу не тільки на властивості продукту чи послуги, але й на вигоди, які може отримати користувач. Орієнтуйтеся на аудиторію, якій презентуєте ідею, адже вигоди для різних груп людей можуть відрізнятися;
  • Не варто зупинятися лише на простому твердженні! Особистий приклад та пояснення, чому певний продукт та ідея є дієвими, дозволить ефективніше переконати аудиторію!
  • Застосовуйте різні “поверхи” аргументації: фактичний, номінальний, особистий, тощо. Якщо хочете бути почутим, перейдіть на зрозумілий для співрозмовника рівень спілкування і тоді все вдасться!
  • Презентація ідеї буде переконливою, якщо окреслите поточну ситуацію, сформулюєте ідею, дасте пояснення та виділите вигоди;
  • Візуалізація – це потужний інструмент презентації. Правильна картинка або інфографіка говорить сама за себе! Експериментуйте з кольорами, рамками та шрифтами, якщо хочете закцентувати увагу аудиторію на конкретні показники;
  • Завжди готуйте висновок зі своєї ідеї, адже саме він визначає, наскільки переконливими ви були!
  • Не бійтеся робити припущення, навіть якщо не маєте чітких даних;
  • Орієнтуйтеся на людину, її пріоритети та інтереси. Розуміння інших дозволить конкретніше формулювати ваші думки та ідеї.

Рекомендуємо переглянути відео з нашої зустрічі, оскільки так ви зможете познайомитись з дієвими техніками та почати їх успішно використовувати в особистому житті та на роботі.

Дякуємо Володимиру за надзвичайно цікаву та доступну презентацію прикладних інструментів та Олені Скибі за модерацію зустрічі!

А якщо Ви бажаєте переглянути відеозапис нашого HR комітету – звертайтеся на пошту Maryana.Zelinska@eba.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: