fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

19/ 05/ 2021
  Сьогодні представники Комітету з логістики зустрілися з новим директором з логістики АТ «Укрзалізниця», Олександром Зарубою, для обговорення найактуальніших питань для бізнес-спільноти. Зокрема, було наголошено на питаннях щодо: Продовження руху у напрямку реформування Укрзалізниці; Планів Укрзалізниці стосовно тарифної політики на залізничні вантажні перевезення; Візії Укрзалізниці стосовно проблемного питання збереження вантажів під час залізничних перевезень та посилення кримінальної відповідальності за розукомплектацію вагонів; Розвитку контейнерних перевезень. Дякуємо Укрзалізниці за знайомство з новим керівником напрямку та відкритість до діалогу з бізнесом. Ми сподіваємося на продовження активної та плідної співпраці!

Сьогодні представники Комітету з логістики зустрілися з новим директором з логістики АТ «Укрзалізниця», Олександром Зарубою, для обговорення найактуальніших питань для бізнес-спільноти.

Зокрема, було наголошено на питаннях щодо:

  • Продовження руху у напрямку реформування Укрзалізниці;
  • Планів Укрзалізниці стосовно тарифної політики на залізничні вантажні перевезення;
  • Візії Укрзалізниці стосовно проблемного питання збереження вантажів під час залізничних перевезень та посилення кримінальної відповідальності за розукомплектацію вагонів;
  • Розвитку контейнерних перевезень.

Дякуємо Укрзалізниці за знайомство з новим керівником напрямку та відкритість до діалогу з бізнесом. Ми сподіваємося на продовження активної та плідної співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: