fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури, Харчові питання

23/ 04/ 2021
  Представники Харчового комітету та Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Владиславом Седиком, Першим Заступником Голови Держпродспоживслужба.   Під час зустрічі учасники обговорили статус заборони ввезення з Іспанії об’єктів регулювання у салатах свіжих та капусті, підстави та процедури інспектування, огляду та відбору зразків з партії рослин і рослинних продуктів для проведення фітосанітарної експертизи, вибіркового контролю палет як товаросупроводжувальної тари. А також питання, що стосуються діджиталізації та співпраці з КНР.   Учасники зустрічі домовилися продовжувати комунікацію з метою оперативного опрацювання питань від бізнесу. Асоціація дякує пану Владиславу за відвертий діалог!  
Представники Харчового комітету та Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Владиславом Седиком, Першим Заступником Голови Держпродспоживслужба.
 
Під час зустрічі учасники обговорили статус заборони ввезення з Іспанії об’єктів регулювання у салатах свіжих та капусті, підстави та процедури інспектування, огляду та відбору зразків з партії рослин і рослинних продуктів для проведення фітосанітарної експертизи, вибіркового контролю палет як товаросупроводжувальної тари. А також питання, що стосуються діджиталізації та співпраці з КНР.
 
Учасники зустрічі домовилися продовжувати комунікацію з метою оперативного опрацювання питань від бізнесу. Асоціація дякує пану Владиславу за відвертий діалог!
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: