fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків HR HUB

23/ 03/ 2021
  Цього разу на зустрічі HR HUB разом з експертами Юридичної фірми ILF Катериною Заславською, директоркою Київського офісу, та Олексієм Головіним, юристом, ми продовжили говорити про матеріальну відповідальність працівників, які заподіяли майнову шкоду. Також підняли не менш актуальну тему «проблемних» співробітників та розібрались як мінімізувати шкоду від їх діяльності. Пан Олексій прояснив умови застосування колективної (бригадної) матеріальної відповідальності у загальному та спеціальному порядку. Окрему увагу приділено способам доказування вини найманих працівників у вчиненні шкоди, методам досудового врегулювання, порядку звернення до суду й отримання компенсацій, тощо Психологічні аспекти заподіяння шкоди бізнесу з боку «токсичних» працівників розкрила Катерина Заславська. Під час заходу проаналізували найрозповсюджені типи проблемних співробітників, а саме: «валіза без ручки», «порушник спокою» й «інтернет-безстидник». Практичні поради з точки зору як юриста, так і HR менеджера допоможуть у взаємодії з такими людьми на етапах прийому, роботи й звільнення. Дружня атмосфера зустрічі спровокувала жвавий обмін досвідом учасників із врегулювання ситуацій за участі шкідливих співробітників. Ми щиро вдячні фахівцям за оригінальний підхід до подачі матеріалу й професійні поради, а партнеру локації Invite Hub як завжди – за теплий прийом! Партнер локації

Цього разу на зустрічі HR HUB разом з експертами Юридичної фірми ILF Катериною Заславською, директоркою Київського офісу, та Олексієм Головіним, юристом, ми продовжили говорити про матеріальну відповідальність працівників, які заподіяли майнову шкоду. Також підняли не менш актуальну тему «проблемних» співробітників та розібрались як мінімізувати шкоду від їх діяльності.

Пан Олексій прояснив умови застосування колективної (бригадної) матеріальної відповідальності у загальному та спеціальному порядку. Окрему увагу приділено способам доказування вини найманих працівників у вчиненні шкоди, методам досудового врегулювання, порядку звернення до суду й отримання компенсацій, тощо

Психологічні аспекти заподіяння шкоди бізнесу з боку «токсичних» працівників розкрила Катерина Заславська. Під час заходу проаналізували найрозповсюджені типи проблемних співробітників, а саме: «валіза без ручки», «порушник спокою» й «інтернет-безстидник». Практичні поради з точки зору як юриста, так і HR менеджера допоможуть у взаємодії з такими людьми на етапах прийому, роботи й звільнення.

Дружня атмосфера зустрічі спровокувала жвавий обмін досвідом учасників із врегулювання ситуацій за участі шкідливих співробітників.

Ми щиро вдячні фахівцям за оригінальний підхід до подачі матеріалу й професійні поради, а партнеру локації Invite Hub як завжди – за теплий прийом!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: