fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Деревообробна та меблева галузь

11/ 03/ 2021
  Вчора, 10 березня, відбулась зустріч представників Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації з Юрієм Болоховцем, Головою Державного агентства лісових ресурсів України. Під час зустрічі представники деревообробного бізнесу мали можливість обговорити гострі на сьогоднішній день питання для деревообробної галузі, а також обмінятись баченням стосовно подальших необхідних змін у регулюванні ринку деревини. Так, експерти Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації наголосили на тому, що на сьогодні деревообробні підприємства відчувають гострий дефіцит сировини, пов’язаний зокрема з відсутністю прогнозованості щодо обсягів необробленої деревини, яка виставляється держлісгоспами на аукціонні торги, а також з неповним виконанням держлісгоспами зобов’язань щодо поставки сировини згідно з укладеними договорами. Це, в свою чергу, нерідко призводить до зупинки виробництв, втрати ринків збуту, скорочення персоналу таких підприємств та має інші негативні наслідки для бізнесу і економіки країни в цілому. У відповідь, пан Болоховець пообіцяв звернути особливу увагу на порушені проблемні питання та вжити необхідних заходів щодо їх врегулювання. Дякуємо Юрію Болоховцю за змістовний та конструктивний діалог!

Вчора, 10 березня, відбулась зустріч представників Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації з Юрієм Болоховцем, Головою Державного агентства лісових ресурсів України. Під час зустрічі представники деревообробного бізнесу мали можливість обговорити гострі на сьогоднішній день питання для деревообробної галузі, а також обмінятись баченням стосовно подальших необхідних змін у регулюванні ринку деревини.

Так, експерти Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації наголосили на тому, що на сьогодні деревообробні підприємства відчувають гострий дефіцит сировини, пов’язаний зокрема з відсутністю прогнозованості щодо обсягів необробленої деревини, яка виставляється держлісгоспами на аукціонні торги, а також з неповним виконанням держлісгоспами зобов’язань щодо поставки сировини згідно з укладеними договорами. Це, в свою чергу, нерідко призводить до зупинки виробництв, втрати ринків збуту, скорочення персоналу таких підприємств та має інші негативні наслідки для бізнесу і економіки країни в цілому. У відповідь, пан Болоховець пообіцяв звернути особливу увагу на порушені проблемні питання та вжити необхідних заходів щодо їх врегулювання.

Дякуємо Юрію Болоховцю за змістовний та конструктивний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: