fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

18/ 02/ 2021
  Сьогодні відбулась зустріч Комітету з логістики Асоціації із Іраклієм Езугбая, Директором з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці.   Під час зустрічі ключовим гравцям ринку залізничних перевезень було презентовано основну концепцію функціонування UZ Сargo. Зокрема, його структуру, активи та основні функції. У відповідь експерти Комітету з логістики засвідчили підтримку реформи УЗ та готовність співпрацювати у цьому напрямку. Учасниками було також обговорено подальші наміри УЗ щодо впровадження єдиного логістичного тарифу.   Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за продуктивну дискусію!    
Сьогодні відбулась зустріч Комітету з логістики Асоціації із Іраклієм Езугбая, Директором з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці.
 
Під час зустрічі ключовим гравцям ринку залізничних перевезень було презентовано основну концепцію функціонування UZ Сargo. Зокрема, його структуру, активи та основні функції. У відповідь експерти Комітету з логістики засвідчили підтримку реформи УЗ та готовність співпрацювати у цьому напрямку. Учасниками було також обговорено подальші наміри УЗ щодо впровадження єдиного логістичного тарифу.
 
Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за продуктивну дискусію!
 
01/
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: