fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

10/ 02/ 2021
  Представники робочої групи поводження з побутовими відходами Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Олександром Маріковським - Заступником голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування. Під час зустрічі учасники обговорили статус рамкового проєкту Закону «Про управління відходами» №2207-1д, а також секторальні законопроєкти: «Про відходи упаковки», щодо відходів електричного та електронного обладнання 2350 та 2352 щодо відходів батарейок. Окрім того, Проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за вчинення опору та втручання в діяльність державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища, працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України під час виконання ними службових обовязків» №4459 та питання, що стосуються реформи держекоконтролю та екологічних фінансів. Заступник голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування та представники бізнесу домовилися продовжувати співпрацю з метою запровадження ефективної системи поводження з відходами в Україні.  Дякуємо усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог!

Представники робочої групи поводження з побутовими відходами Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Олександром Маріковським – Заступником голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування.

Під час зустрічі учасники обговорили статус рамкового проєкту Закону «Про управління відходами» №2207-1д, а також секторальні законопроєкти: «Про відходи упаковки», щодо відходів електричного та електронного обладнання 2350 та 2352 щодо відходів батарейок.

Окрім того, Проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за вчинення опору та втручання в діяльність державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища, працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України під час виконання ними службових обов’язків» №4459 та питання, що стосуються реформи держекоконтролю та екологічних фінансів.

Заступник голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування та представники бізнесу домовилися продовжувати співпрацю з метою запровадження ефективної системи поводження з відходами в Україні. 

Дякуємо усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: