fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Митні питання

03/ 12/ 2020
  03 грудня 2020 року відбулось заключне засідання Митного комітету Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, в рамках якого у якості запрошеного гостя взяв участь Левко Прокіпчук, начальник Львівської митниці ДФС України у 2015-2019 рр. Серед іншого, учасники обмінялись думками з приводу результатів роботи комітету за 2020 рік, проблемами, що виникали, та шляхами їх усунення. Слід відзначити, що ключові кейси комітету у 2020 році були повязані із:  Необґрунтованими переоглядами вантажів та затримки їх митного оформлення; Контролем митної вартості товарів; Впровадженням загальної декларації прибуття; Впровадженням статусу АЕО та підготовкою бізнесу до подання заявок; Чергами на вантажних терміналах пунктів пропуску; Роботою компаній Асоціації над законопроектами у сфері митної справи. Спільними планами на 2021 рік. Дякуємо усім, хто доєднався, а також Ігорю Соколовському, голові митного комітету i Левкові Прокіпчуку за жваву дискусію та те, що поділились вашим досвідом, а Мар’яні Луцишин за модерацію. До зустрічі на заходах комітету у 2021 році!

03 грудня 2020 року відбулось заключне засідання Митного комітету Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, в рамках якого у якості запрошеного гостя взяв участь Левко Прокіпчук, начальник Львівської митниці ДФС України у 2015-2019 рр.

Серед іншого, учасники обмінялись думками з приводу результатів роботи комітету за 2020 рік, проблемами, що виникали, та шляхами їх усунення. Слід відзначити, що ключові кейси комітету у 2020 році були пов’язані із: 

  • Необґрунтованими переоглядами вантажів та затримки їх митного оформлення;
  • Контролем митної вартості товарів;
  • Впровадженням загальної декларації прибуття;
  • Впровадженням статусу АЕО та підготовкою бізнесу до подання заявок;
  • Чергами на вантажних терміналах пунктів пропуску;
  • Роботою компаній Асоціації над законопроектами у сфері митної справи.
  • Спільними планами на 2021 рік.

Дякуємо усім, хто доєднався, а також Ігорю Соколовському, голові митного комітету i Левкові Прокіпчуку за жваву дискусію та те, що поділились вашим досвідом, а Мар’яні Луцишин за модерацію.

До зустрічі на заходах комітету у 2021 році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: