fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

21/ 10/ 2020
  Представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у публічних обговореннях проєкту Закону «Про захист рослин» з представниками Мінекономіки та Держпродспоживслужби. Під час зустрічі експерти Асоціації висловили бачення бізнесу стосовно ключових питань, які потребують вирішення під час доопрацювання цієї законодавчої ініціативи. Довідково: цей законопроєкт розроблено з метою реалізації пункту 65 Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV (СФЗ) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у публічних обговореннях проєкту Закону «Про захист рослин» з представниками Мінекономіки та Держпродспоживслужби. Під час зустрічі експерти Асоціації висловили бачення бізнесу стосовно ключових питань, які потребують вирішення під час доопрацювання цієї законодавчої ініціативи.

Довідково: цей законопроєкт розроблено з метою реалізації пункту 65 Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV (СФЗ) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: