fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

09/ 11/ 2020
  Представники Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру – Мариною Смірновою та експертами Держгеокадастру. У ході зустрічі учасники обговорили питання, що стосуються зняття обмежень на придбання у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення іноземцями. Також у яких випадках українська юридична особа, 100% частки у статутному капіталі якої належать іноземній юридичній особі/іноземцю, може набувати у власність земельні ділянки несільськогосподарського призначення. Статус підготовки підзаконних нормативно-правових актів щодо процедури видачі дозволу на зняття та перенесення родючого шару ґрунту. Окрім того, експерти обговорили порядок та підстави отримання документів, які підтверджують нормативно грошову оцінку земельних ділянок та строки інформування платників податків щодо зміни такої грошової оцінки та ряд інших питань. Спільнота дякує за конструктивний діалог фахівцям Держгеокадастру!

Представники Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із заступником Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру – Мариною Смірновою та експертами Держгеокадастру.

У ході зустрічі учасники обговорили питання, що стосуються зняття обмежень на придбання у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення іноземцями. Також у яких випадках українська юридична особа, 100% частки у статутному капіталі якої належать іноземній юридичній особі/іноземцю, може набувати у власність земельні ділянки несільськогосподарського призначення. Статус підготовки підзаконних нормативно-правових актів щодо процедури видачі дозволу на зняття та перенесення родючого шару ґрунту. Окрім того, експерти обговорили порядок та підстави отримання документів, які підтверджують нормативно грошову оцінку земельних ділянок та строки інформування платників податків щодо зміни такої грошової оцінки та ряд інших питань.

Спільнота дякує за конструктивний діалог фахівцям Держгеокадастру!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: