fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса HR HUB

08/ 10/ 2020
  Сьогодні правила гри на ринку праці змінюються, тож бізнес висуває нові вимоги до HR-ефективності. Зокрема, на керівників та HR підрозділи компаній покладається ще більша відповідальність, аніж раніше, адже періоди економічної нестабільності завжди призводять до погіршення настроїв всередині команд, а отже і до тимчасових труднощів у веденні бізнесу. Тому, 8 жовтня 2020 року, на Онлайн-засіданні HR Комітету Асоціації в Одесі разом із спікером Надією Савченко, СЕО HR Agency Key People та співробітниками членських компаній Асоціації, ми вирішили провести аналіз ситуації, яка склалася на українському ринку праці у розрізі наступних об’єктивних обставин: тимчасового призупинення експорту робочої сили в Європу, особливостей ринку у галузях бізнесу, які менше постраждали від наслідків глобального shut-down та потреб в персоналі у галузях, які більше всіх постраждали від карантину. Також, говорили про тенденцію віддаленого режиму роботи та дистанційних команд, та як ця тенденція впливає на локальні ринки праці в кожному окремому місті (області) України. Більш того, у зв’язку зі зміною “правил гри” стали затребувані нові фахівці та посади, а бізнес почав висувати ряд нових вимог до HR-ефективності. Карантин змінив все, тож потреби в персоналі у галузях, які від нього постраждали, теж змінились. Бізнес зазнав скорочень у фонді оплати праці, а дистанційний режим планують прирівняти до офісного починаючи з 2021 року. Як бачимо, наразі, як ніколи важливо впроваджувати глибокі зміни у роботі з персоналом, спираючись на якісний аналіз даних про працівників — демографічних, медичних, організаційних — а також аналіз макроекономічних і розуміння глобальних трендів. Так, у найближчому майбутньому будуть актуальними тренди на суміжність професій, діджіталізацію, віддалені команди, ефективність команд всередині тощо. Зрештою, питання добробуту співробітників та почуття приналежності як головні напрями роботи з персоналом стали першочерговими для компаній, підтвердивши необхідність сфокусуватися на людині.Спікери. Надія Савченко. засновник Key People Recruiting Agency.

Сьогодні правила гри на ринку праці змінюються, тож бізнес висуває нові вимоги до HR-ефективності. Зокрема, на керівників та HR підрозділи компаній покладається ще більша відповідальність, аніж раніше, адже періоди економічної нестабільності завжди призводять до погіршення настроїв всередині команд, а отже і до тимчасових труднощів у веденні бізнесу.

Тому, 8 жовтня 2020 року, на Онлайн-засіданні HR Комітету Асоціації в Одесі разом із спікером Надією Савченко, СЕО HR Agency Key People та співробітниками членських компаній Асоціації, ми вирішили провести аналіз ситуації, яка склалася на українському ринку праці у розрізі наступних об’єктивних обставин: тимчасового призупинення експорту робочої сили в Європу, особливостей ринку у галузях бізнесу, які менше постраждали від наслідків глобального shut-down та потреб в персоналі у галузях, які більше всіх постраждали від карантину. Також, говорили про тенденцію віддаленого режиму роботи та дистанційних команд, та як ця тенденція впливає на локальні ринки праці в кожному окремому місті (області) України. Більш того, у зв’язку зі зміною “правил гри” стали затребувані нові фахівці та посади, а бізнес почав висувати ряд нових вимог до HR-ефективності. Карантин змінив все, тож потреби в персоналі у галузях, які від нього постраждали, теж змінились. Бізнес зазнав скорочень у фонді оплати праці, а дистанційний режим планують прирівняти до офісного починаючи з 2021 року.

Як бачимо, наразі, як ніколи важливо впроваджувати глибокі зміни у роботі з персоналом, спираючись на якісний аналіз даних про працівників — демографічних, медичних, організаційних — а також аналіз макроекономічних і розуміння глобальних трендів. Так, у найближчому майбутньому будуть актуальними тренди на суміжність професій, діджіталізацію, віддалені команди, ефективність команд всередині тощо. Зрештою, питання добробуту співробітників та почуття приналежності як головні напрями роботи з персоналом стали першочерговими для компаній, підтвердивши необхідність сфокусуватися на людині.

Спікери

1 / 1
Надія Савченко
засновник Key People Recruiting Agency
Надія Савченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: