fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харчові питання

20/ 08/ 2020
  Відбулася зустріч Харчового Комітету з Ольгою Шевченко, Заступником Голови – т.в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та фахівцями Держпродспоживслужби. Так, бізнес із занепокоєнням висловився стосовно можливої реорганізації Держпродспоживслужби та утворення Державної служби з контролю захворювань України, адже це, імовірно, потребуватиме зміни значної частини харчового законодавства України та може зайняти не один рік. Відповідно, робота операторів ринку може бути значно ускладнена чи навіть зупинена. Під час зустрічі також обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, погодження нових форм міжнародних сертифікатів, які вступають в дію з 24 серпня. Держпродспоживслужба проінформувала, що після цієї дати залишаться чинними і будуть використовуватися при ветеринарному контролі сертифікати, які були узгоджені в двосторонньому порядку. Ті ж, які застаріли та були підписані ще в 90-х -2000х роках, згодом будуть переглянуті та перепідписані. Перехідного періоду не передбачено, проте, Держпродспоживслужба запевнила, що вантажі, які приїдуть на розмитнення 24-25 серпня (які завантажувалися в Європі 20-21 числа) приймуть відповідно до старих процедур та за старими формами сертифікатів. Також Держпродспоживслужба повідомила, що вже було проінформовано всіх торговельних партнерів України стосовно використання нових форм міжнародних сертифікатів.  Окрім того, йшла мова про статус обговорення з країнами ЄС сертифікату на композитні товари, процедури заміни (видачі нових) фітосанітарних сертифікатів, процедуру проведення фітосанітарної експертизи та проведення тестів на безпечність на цільових тваринах в Україні під час реєстрації ветеринарних препаратів. Бізнес дякує керівництву та експертам Держпродспоживслужби за надані роз’яснення та постійний діалог!

Відбулася зустріч Харчового Комітету з Ольгою Шевченко, Заступником Голови – т.в.о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та фахівцями Держпродспоживслужби. Так, бізнес із занепокоєнням висловився стосовно можливої реорганізації Держпродспоживслужби та утворення Державної служби з контролю захворювань України, адже це, імовірно, потребуватиме зміни значної частини харчового законодавства України та може зайняти не один рік. Відповідно, робота операторів ринку може бути значно ускладнена чи навіть зупинена.

Під час зустрічі також обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, погодження нових форм міжнародних сертифікатів, які вступають в дію з 24 серпня. Держпродспоживслужба проінформувала, що після цієї дати залишаться чинними і будуть використовуватися при ветеринарному контролі сертифікати, які були узгоджені в двосторонньому порядку. Ті ж, які застаріли та були підписані ще в 90-х -2000х роках, згодом будуть переглянуті та перепідписані. Перехідного періоду не передбачено, проте, Держпродспоживслужба запевнила, що вантажі, які приїдуть на розмитнення 24-25 серпня (які завантажувалися в Європі 20-21 числа) приймуть відповідно до старих процедур та за старими формами сертифікатів. Також Держпродспоживслужба повідомила, що вже було проінформовано всіх торговельних партнерів України стосовно використання нових форм міжнародних сертифікатів. 

Окрім того, йшла мова про статус обговорення з країнами ЄС сертифікату на композитні товари, процедури заміни (видачі нових) фітосанітарних сертифікатів, процедуру проведення фітосанітарної експертизи та проведення тестів на безпечність на цільових тваринах в Україні під час реєстрації ветеринарних препаратів.

Бізнес дякує керівництву та експертам Держпродспоживслужби за надані роз’яснення та постійний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: