fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

18/ 02/ 2020
  Відбулась спільна зустріч представників Комітету регуляторних питань з фахівцями Міністерства енергетики та захисту довкілля Украйни й ДП «Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України». Під час зустрічі, обговорили поточний статус нормативно-правових актів, які стосуються питань хімічної безпеки. Так, було розглянуто питання щодо державного регулювання сфери безпеки хімічної продукції та класифікації небезпеки, попереджувального маркування та упаковки даної продукції. Для бізнес-спільноти важливо як саме буде змінюватись державне регулювання обігу хімічної продукції та забезпечення її безпечного використання як для здоров’я людини, так і для довкілля.

Відбулась спільна зустріч представників Комітету регуляторних питань з фахівцями Міністерства енергетики та захисту довкілля Украйни й ДП «Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України».

Під час зустрічі, обговорили поточний статус нормативно-правових актів, які стосуються питань хімічної безпеки. Так, було розглянуто питання щодо державного регулювання сфери безпеки хімічної продукції та класифікації небезпеки, попереджувального маркування та упаковки даної продукції.

Для бізнес-спільноти важливо як саме буде змінюватись державне регулювання обігу хімічної продукції та забезпечення її безпечного використання як для здоров’я людини, так і для довкілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: