fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

05/ 06/ 2020
  Відбулась чергова зустріч Робочої групи з питань поводження побутовими відходами Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації. Під час зустрічі, учасники обговорили проект закону «Про управління відходами» 2207-1д та вирішили надати пропозиції та зауваження до нього. Зокрема, експерти наголосили, що документ має відповідати принципам Національної стратегії поводження з відходами, яка базується на Європейському підході поводження з відходами з урахуванням вимог відповідних європейських директив.

Відбулась чергова зустріч Робочої групи з питань поводження побутовими відходами Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Під час зустрічі, учасники обговорили проект закону «Про управління відходами» 2207-1д та вирішили надати пропозиції та зауваження до нього.

Зокрема, експерти наголосили, що документ має відповідати принципам Національної стратегії поводження з відходами, яка базується на Європейському підході поводження з відходами з урахуванням вимог відповідних європейських директив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: