fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса Екологічні питання

11/ 03/ 2020
  Європарламент наприкінці 2018 року остаточно заборонив цивільний обіг окремих видів продукції з поліетилену. Таке рішення викликане загрозою глобальної екологічної катастрофи, повязаної з використанням людьми пластику. Неусвідомлене щоденне застосування такої, здавалося б, практичної, недорогої і зручної упаковки, призводить до того, що планета потерпає від отруєння складними хімічними сполуками. Адже термін розкладання таких відходів може становити від 100 до 1000 років. Аби детальніше розібратися в цій темі, ми провели засідання Екологічної робочої групи  Асоціації  в Одесі. Оксана Скляренко, Голова Робочої групи, Комерційний директор компанії Екоресурс, розповіла про пластик, мікропластик і біопластик та наслідки, з якими стикнулося людство через його масове використання. Учасники дізналися більше про сортування сміття, ресайклінг та основні правила, які допоможуть уберегтися від пагубного впливу пластмас. У цьому стає в нагоді система маркування всього пластику, що була розроблена у 1988 році. Вона допомагає нам зрозуміти, який пластик можна використовувати у побуті, а який  категорично забороняється. Окрему увагу приділили положенням ЗУ “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”. У разі застосування вищезгаданого закону з 1 січня 2022 року, проблемне питання буде частково врегульовано. До того ж, Європейська Бізнес Асоціація зазначає, що впровадження принципів circular economy є одним із ТОП очікувань бізнесу у 2020 році. Відповідно до статистики понад 93% відходів вивозиться на сміттєзвалища і лише 4,18% відсортовується.   Тому актуальним є стимулювання скорочення утворення та утилізації забруднюючих речовин підприємствами промисловості в рамках виконання міжнародних зобов’язань України та європейський підхід у питанні сортування відходів.Спікери. Оксана Скляренко. Комерційний директор Екоресурс.
01/

Європарламент наприкінці 2018 року остаточно заборонив цивільний обіг окремих видів продукції з поліетилену. Таке рішення викликане загрозою глобальної екологічної катастрофи, пов’язаної з використанням людьми пластику. Неусвідомлене щоденне застосування такої, здавалося б, практичної, недорогої і зручної упаковки, призводить до того, що планета потерпає від отруєння складними хімічними сполуками. Адже термін розкладання таких відходів може становити від 100 до 1000 років.

Аби детальніше розібратися в цій темі, ми провели засідання Екологічної робочої групи  Асоціації  в Одесі. Оксана Скляренко, Голова Робочої групи, Комерційний директор компанії Екоресурс, розповіла про пластик, мікропластик і біопластик та наслідки, з якими стикнулося людство через його масове використання. Учасники дізналися більше про сортування сміття, ресайклінг та основні правила, які допоможуть уберегтися від пагубного впливу пластмас. У цьому стає в нагоді система маркування всього пластику, що була розроблена у 1988 році. Вона допомагає нам зрозуміти, який пластик можна використовувати у побуті, а який  категорично забороняється.

Окрему увагу приділили положенням ЗУ “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”. У разі застосування вищезгаданого закону з 1 січня 2022 року, проблемне питання буде частково врегульовано. До того ж, Європейська Бізнес Асоціація зазначає, що впровадження принципів circular economy є одним із ТОП очікувань бізнесу у 2020 році. Відповідно до статистики понад 93% відходів вивозиться на сміттєзвалища і лише 4,18% відсортовується.   Тому актуальним є стимулювання скорочення утворення та утилізації забруднюючих речовин підприємствами промисловості в рамках виконання міжнародних зобов’язань України та європейський підхід у питанні сортування відходів.

Спікери

1 / 1
Оксана Скляренко
Комерційний директор "Екоресурс"
Оксана Скляренко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: