fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

03/ 09/ 2019
  Експерти Комітету зернових та олійних культур розпочали день з робочої наради з представниками Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, експертної групи з питань євроінтеграції Мінагрополітики та Інституту агроекології та природокористування НААН України. У ході зустрічі обговорили важливість розробки національного звіту щодо рівня викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільськогосподарських культур (зокрема, кукурудзи та ріпаку) для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС, який дасть можливість подальшого нарощування  обсягів експорту на європейські ринки.

Експерти Комітету зернових та олійних культур розпочали день з робочої наради з представниками Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, експертної групи з питань євроінтеграції Мінагрополітики та Інституту агроекології та природокористування НААН України.

У ході зустрічі обговорили важливість розробки національного звіту щодо рівня викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільськогосподарських культур (зокрема, кукурудзи та ріпаку) для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС, який дасть можливість подальшого нарощування  обсягів експорту на європейські ринки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: