fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса HR

25/ 07/ 2019
    За данними HeadHunter, кожен четвертий працівник особисто знайомий з синдромом професійного вигорання. Ще 16% хоч особисто не стикались, але дуже добре знають що це таке. Більшість же опитаних тільки чули про це явище, але не можуть описати його, при цьому кожному пятому - а це 20% - воно взагалі не знайоме... Ми постійно перебуваємо  в стресових ситуаціях: інтенсифікація життя, соціальні, політичні, економічні зміни тощо. Переважна більшість підприємств працюють в досить турбулентній  атмосфері, що вимагає постійної уваги, контролю за діяльністю і взаємодією з людьми та викликає емоційне напруження. Все це спричиняє появу так званого синдрому «професійного вигорання» – виснаження моральних і фізичних сил, що неминуче позначається як на ефективності професійної діяльності, психологічному самопочутті, так і на стосунках у сім’ї. Нині не існує жодного універсального пояснення причин та наслідків вигорання. Можна лише припустити, що виникнення даного синдрому є результатом наявності певних індивідуально-психологічних особливостей людини та впливу на неї факторів, пов’язаних з характером її праці. 25 липня на HR Хабі Асоціації в Одесі  ми розібрали тему Як працювати з персоналом ефективно, не допускаючи  професійного вигорання та з дотриманням work-life balance. Надія Савченко та Наталія Нестерук розповіли в чому особливість «хвороби ХХІ століття» та як досягти work-life balance. Учасники дізналися про те, як кар’єрний план впливає на ефективність роботи та в чому секрет протидії професійного вигорання керівника і співробітників, як все вищесказане впливає на HR-бренд та  залучення персоналу. За словами Ніцше, якщо у людини є «для чого» жити, то вона витримає будь-яке «як». Ресурсності всім нам - 😊Спікери. Надія Савченко. засновник Key People Recruiting Agency. Наталія Нестерук. фінансист та бізнес консультант.
01/

 

За данними HeadHunter, кожен четвертий працівник особисто знайомий з синдромом професійного вигорання. Ще 16% хоч особисто не стикались, але дуже добре знають що це таке. Більшість же опитаних тільки чули про це явище, але не можуть описати його, при цьому кожному п’ятому – а це 20% – воно взагалі не знайоме…

Ми постійно перебуваємо  в стресових ситуаціях: інтенсифікація життя, соціальні, політичні, економічні зміни тощо. Переважна більшість підприємств працюють в досить турбулентній  атмосфері, що вимагає постійної уваги, контролю за діяльністю і взаємодією з людьми та викликає емоційне напруження. Все це спричиняє появу так званого синдрому «професійного вигорання» – виснаження моральних і фізичних сил, що неминуче позначається як на ефективності професійної діяльності, психологічному самопочутті, так і на стосунках у сім’ї.

Нині не існує жодного універсального пояснення причин та наслідків вигорання. Можна лише припустити, що виникнення даного синдрому є результатом наявності певних індивідуально-психологічних особливостей людини та впливу на неї факторів, пов’язаних з характером її праці. 25 липня на HR Хабі Асоціації в Одесі  ми розібрали тему “Як працювати з персоналом ефективно, не допускаючи  професійного вигорання та з дотриманням work-life balance”. Надія Савченко та Наталія Нестерук розповіли в чому особливість «хвороби ХХІ століття» та як досягти work-life balance. Учасники дізналися про те, як кар’єрний план впливає на ефективність роботи та в чому секрет протидії професійного вигорання керівника і співробітників, як все вищесказане впливає на HR-бренд та  залучення персоналу.

За словами Ніцше, якщо у людини є «для чого» жити, то вона витримає будь-яке «як». Ресурсності всім нам – 😊

Спікери

1 / 2
Надія Савченко
засновник Key People Recruiting Agency
Наталія Нестерук
фінансист та бізнес консультант
Надія Савченко
Наталія Нестерук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: