fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Митні питання

28/ 02/ 2019
  Глобалізація посилює торгівельні звязки між країнами, сприяє поглибленню інтеграції й кооперації. У конкурентній боротьбі виграють ті, які торгують на преференційних умовах. На сьогодні у світі підписано понад 900 угод вільної торгівлі, ще 100 знаходяться в стані підписання та ратифікації. Договори різняться за рівнями глибини і регулюють не тільки зменшення мита, а й захист інвестицій та прав інтелектуальної власності, доступ до ринків державних закупівель, умови конкуренції тощо. 1 лютого 2018 року Україна приєдналась до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. Під час реалізації договору на практиці виникає чимало запитань, які потребують прояснення. На заході обговорювали імплементацію Конвенції. Лідер митної практики PwC Ukraine Денис Шендрик виклав у презентації правила застосування та переваги угоди Пан-Євро-Мед. Особливості двосторонньої й діагональної кумуляції, підтвердження країни походження, умови отримання сертифікатів EUR.1 та EURO-MED викликали жваву дискусію серед учасників. Віра Носова, митний консультант, підняла ряд складних питань, з якими бізнес стикається вже зараз. Коментарі та тлумачення спірних кейсів надав заступник начальника Харківської митниці Валерій Остапчук.Спікери. Валерій Остапчук. Заступник начальника Харківської митниці. Віра Носова. Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC. Денис Шендрик. Cтарший менеджер податкової практики PwC Україна.

Глобалізація посилює торгівельні зв’язки між країнами, сприяє поглибленню інтеграції й кооперації. У конкурентній боротьбі виграють ті, які торгують на преференційних умовах. На сьогодні у світі підписано понад 900 угод вільної торгівлі, ще 100 знаходяться в стані підписання та ратифікації. Договори різняться за рівнями глибини і регулюють не тільки зменшення мита, а й захист інвестицій та прав інтелектуальної власності, доступ до ринків державних закупівель, умови конкуренції тощо.

1 лютого 2018 року Україна приєдналась до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. Під час реалізації договору на практиці виникає чимало запитань, які потребують прояснення.

На заході обговорювали імплементацію Конвенції. Лідер митної практики PwC Ukraine Денис Шендрик виклав у презентації правила застосування та переваги угоди Пан-Євро-Мед. Особливості двосторонньої й діагональної кумуляції, підтвердження країни походження, умови отримання сертифікатів EUR.1 та EURO-MED викликали жваву дискусію серед учасників. Віра Носова, митний консультант, підняла ряд складних питань, з якими бізнес стикається вже зараз. Коментарі та тлумачення спірних кейсів надав заступник начальника Харківської митниці Валерій Остапчук.

Спікери

1 / 3
Валерій Остапчук
Заступник начальника Харківської митниці
Віра Носова
Митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC
Денис Шендрик
Cтарший менеджер податкової практики PwC Україна
Валерій Остапчук
Віра Носова
Денис Шендрик

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: