fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

03/ 06/ 2019
  Минулого тижня відбулася дводенна міжнародна конференція «Grain&Maritime Days in Odessa», до якої долучилися представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації. Вже 18-ий рік поспіль цей професійний форум збирає експертів зернового та морського бізнесу, щоб поділитися головними викликами та перспективами для України. Учасники конференції мали можливість послухати цікаві доповіді та обмінятися думками на різні теми - від глобальних економічних тенденцій та макроекономічних подій в Україні до аналізу ситуації в країнах-конкурентах та найбільш привабливих ринках збуту для українського зерна. Крім того, інфраструктурні та логістичні питання, діджиталізацію та нові технології галузі. Завершальна дискусійна панель поставила досить гостре питання - чи потрібно світу 100 млн т зернових та олійних з України? Питань багато, тож будемо шукати відповіді та працювати над новими викликами!

Минулого тижня відбулася дводенна міжнародна конференція «Grain&Maritime Days in Odessa», до якої долучилися представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації.

Вже 18-ий рік поспіль цей професійний форум збирає експертів зернового та морського бізнесу, щоб поділитися головними викликами та перспективами для України.

Учасники конференції мали можливість послухати цікаві доповіді та обмінятися думками на різні теми – від глобальних економічних тенденцій та макроекономічних подій в Україні до аналізу ситуації в країнах-конкурентах та найбільш привабливих ринках збуту для українського зерна. Крім того, інфраструктурні та логістичні питання, діджиталізацію та нові технології галузі.

Завершальна дискусійна панель поставила досить гостре питання – чи потрібно світу 100 млн т зернових та олійних з України? Питань багато, тож будемо шукати відповіді та працювати над новими викликами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: