fbpx

Одеса HR

21/ 03/ 2019
01/

Повноцінна побудова HR-системи дозволить компанії уникнути багатьох проблем, які свідомо закладаються ще на етапі розробки ідеї бізнесу. Функціонал HRа – це забезпечення бізнесу інструментами управління підлеглими та побудови системи управління компанії.  Наявність в компанії менеджера по персоналу в більшості випадків ще не говорить про те, що HR функція виконується якісно і в повному обсязі.  Адже управління людським капіталом – це управлінська бізнес-функція, яка в першу чергу починається з керівника, – зазначила на відкритті зустрічі ЕBA Odesa HR HUB 21 березня Наталія Юрганова.

Світлана Дзюбенко розповіла про сучасні кросфункції, концепції, про життєві цикли компанії, розподіл відповідальності за людський капітал в компанії, піраміду стратегій та консалтинг в управління персоналом.

Головна ідея, яку зрозуміли і прийняли учасники зустрічі полягає в тому, у будь-якій організації перше і, мабуть, найголовніше, що визначає її успіх, – це наявність стратегії і зрозумілих цілей. Люди, що працюють в організації, повинні розуміти, куди рухається компанія, чого хоче досягти і за допомогою яких проектів вона має намір це зробити. А це означає, що стратегія повинна доноситися до персоналу, а будь-яке, навіть незначне, перетворення повинно бути підтримано впровадженою програмою, яка включає план комунікацій, комплекс заходів, таких як навчання, якщо це необхідно, підготовку групи opinion-лідерів – тих, на кого орієнтуються люди.

Спікери

1 / 2
Наталія Юрганова
Бізнес-психолог, психотерапевт (метод ЕОТ). Експертний та процесний консалтинг. приктикуючий психотерапевт.
Світлана Дзюбенко
засновниця компанії «Стратегія змін»
Наталія Юрганова
Світлана Дзюбенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: