fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків HR

30/ 10/ 2018
  Інвестиції в людський капітал компанії – інакше кажучи, навчання й розвиток персоналу, – це один з ключових факторів успішності бізнесу. Але одного розуміння необхідності корпоративного навчання для його впровадження, як правило, не вистачає; тут важливо здійснити перехід від хаосу до системності. На засіданні Комітету Асоціації з управління персоналом 30 жовтня 2018 року експерти Бізнес-ліцею Dr. Shilova Єлизавета Шилова і Анна Руденко «на пальцях» прояснили, що криється за терміном «системність корпоративного навчання», які інструменти допомагають визначити потреби в навчанні, як оцінити його ефективність тощо. Так, базовим постулатом є наступне: системність у навчанні має місце тільки тоді, коли будується у відповідності до бізнес-стратегії компанії. Дякуємо спікеркам за інтерактивну зустріч і як завжди цікаву й оригінальну подачу матеріалу!

Інвестиції в людський капітал компанії – інакше кажучи, навчання й розвиток персоналу, – це один з ключових факторів успішності бізнесу. Але одного розуміння необхідності корпоративного навчання для його впровадження, як правило, не вистачає; тут важливо здійснити перехід від хаосу до системності.

На засіданні Комітету Асоціації з управління персоналом 30 жовтня 2018 року експерти Бізнес-ліцею Dr. Shilova Єлизавета Шилова і Анна Руденко «на пальцях» прояснили, що криється за терміном «системність корпоративного навчання», які інструменти допомагають визначити потреби в навчанні, як оцінити його ефективність тощо. Так, базовим постулатом є наступне: системність у навчанні має місце тільки тоді, коли будується у відповідності до бізнес-стратегії компанії.

Дякуємо спікеркам за інтерактивну зустріч і як завжди цікаву й оригінальну подачу матеріалу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: