fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Маркетинг та комунікації

17/ 10/ 2018
  Комітет Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі разом із Нікітою Поляком, діджитал-маркетологом і засновником компанії Маркеторіум, проводили семінар на тему Email-маркетинг як спосіб підвищення ефективності сайтів. Говорили про основні принципи комунікації з потенційними клієнтами: про те, що саме впливає на конверсію та як бути з GDPR; про email-розсилки і як це робити правильно; про тригери, які треба використовувати, щоб ваші листи відкривали та відвідували сайт. Також розібрали приклади деяких невдач для розуміння, чого не треба робити. Для підвищення ефективності роботи вашого сайту Нікіта порекомендував особливу увагу звернути на наступне: landing page (перша сторінка сайту) повинна бути простою і максимально зрозумілою для ваших потенційних клієнтів. Це допоможе відвідувачам сайту швидко зорієнтуватися у новому просторі і прийняти рішення на рахунок покупки, таким чином рівень конверсії зросте; останні дослідження показали, що чим більш явно у електронних листах розміщена кнопка «Відписатися від розсилки», тим менше фактів відмов. І взагалі не варто боятися відмов від отримання розсилки. Набагато важливіше якість аудиторії, яка налаштована на покупку ваших товарів чи послуг; бази для розсилок потрібно постійно «чистити» і оновлювати. За статистикою 20% електронних адрес щорічно вмирають. А розсилки за купленими базами дуже шкодять  вашій репутації і сприймаються покупцями як неповага до їх персональних даних. Серед найактивніших учасників заходу було розіграно 3 сертифікати на суму 5 000 грн кожен на послуги компанії Marketorium. Ми дуже дякуємо Нікіті Поляку за такий актуальний контент і легку подачу матеріалу! Дякуємо голові комітету Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі Ользі Зеніній за організацію та ідейне натхнення. Дякуємо нашим постійним партнерам – Українській компанії кави UCC та центру конференцій Pаrle за їх гостинність.
01/

Комітет Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі разом із Нікітою Поляком, діджитал-маркетологом і засновником компанії Маркеторіум, проводили семінар на тему “Email-маркетинг як спосіб підвищення ефективності сайтів”.

Говорили про основні принципи комунікації з потенційними клієнтами: про те, що саме впливає на конверсію та як бути з GDPR; про email-розсилки і як це робити правильно; про тригери, які треба використовувати, щоб ваші листи відкривали та відвідували сайт. Також розібрали приклади деяких невдач для розуміння, чого не треба робити.

Для підвищення ефективності роботи вашого сайту Нікіта порекомендував особливу увагу звернути на наступне:

  • landing page (перша сторінка сайту) повинна бути простою і максимально зрозумілою для ваших потенційних клієнтів. Це допоможе відвідувачам сайту швидко зорієнтуватися у новому просторі і прийняти рішення на рахунок покупки, таким чином рівень конверсії зросте;
  • останні дослідження показали, що чим більш явно у електронних листах розміщена кнопка «Відписатися від розсилки», тим менше фактів відмов. І взагалі не варто боятися відмов від отримання розсилки. Набагато важливіше якість аудиторії, яка налаштована на покупку ваших товарів чи послуг;
  • бази для розсилок потрібно постійно «чистити» і оновлювати. За статистикою 20% електронних адрес щорічно вмирають. А розсилки за купленими базами дуже шкодять  вашій репутації і сприймаються покупцями як неповага до їх персональних даних.

Серед найактивніших учасників заходу було розіграно 3 сертифікати на суму 5 000 грн кожен на послуги компанії Marketorium.

Ми дуже дякуємо Нікіті Поляку за такий актуальний контент і легку подачу матеріалу! Дякуємо голові комітету Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі Ользі Зеніній за організацію та ідейне натхнення. Дякуємо нашим постійним партнерам – Українській компанії кави UCC та центру конференцій Pаrle за їх гостинність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: